Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR DSG F1 Şanzıman

AykutKocaak

Kayıtlı Üye
Geçen gün sahibindende f1 kulakçıklı bir leon'a rastladım, sahibiyle görüştüm ve f1in fabrika çıkışlı olduğunu söyledi. Ben Doğuş Oto'yla görüştüğümde öyle birşeyin olmadığını söylemişti yetkili satış elemanı ben de bi foruma danışayım dedim :) Var mı aramızda F1'li araca sahip olan ? Ve sizce sonradan f1 taktırmakta bir sakınca var mıdır ?

Geçen gün sahibindende f1 kulakçıklı bir leon'a rastladım, sahibiyle görüştüm ve f1in fabrika çıkışlı olduğunu söyledi. Ben Doğuş Oto'yla görüştüğümde öyle birşeyin olmadığını söylemişti yetkili satış elemanı ben de bi foruma danışayım dedim :) Var mı aramızda F1'li araca sahip olan ? Ve sizce sonradan f1 taktırmakta bir sakınca var mıdır ?

Sonradan f1 kulakçıklı direksiyon takılabiliyor. Ender elektroniğe sordum. 70 Tl karşılığında kulakçıkları tanıtıyorlar ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Style da da çalışıyor.

Sonradan f1 kulakçıklı direksiyon takılabiliyor. Ender elektroniğe sordum. 70 Tl karşılığında kulakçıkları tanıtıyorlar ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Style da da çalışıyor.
Sağolasın görüşücem ben de yakında sorunsuz olacaksa yaptıracağım

Geçen bende denk gelmiştim 120 liraydı yanlış hatırlamıyorsam bulursam ekran görüntüsü atarım.

Hocam toplam masraf ne oluyor fr kulakçık mı takılıyor direksiyon mu değişiyor?

Hocam toplam masraf ne oluyor fr kulakçık mı takılıyor direksiyon mu değişiyor?

Direksiyonu kulakçıklı olarak değiştirmeniz lazım. Kodlama hariç direksiyonu servisten 2500' den başlayan fiyatla temin edebiliyormuşsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ancak direksiyonu değiştirerek kulakçıklı sisteme geçebilirsiniz. Aracınız DSG ve bulduğunuz-aldığınız direksiyon aracın kendi direksiyonu olduğu sürece bir problem yaşamazsınız. Elinde vagcom kablosu olan herhangi biri kulakçıkları rahatlıkla aktifleştirebilir.

Direksiyon için sahibinden ya da Avrupa'yı kovalamanız gerekecektir. Ancak döviz alıp başını gittiği için servisten sıfır direksiyon almak daha mantıklı olur gibi geliyor şu zamanlarda. Zamanında 1.6 dizel arabamın direksiyonunu kulakçıklı FR ile değiştirmiştim. Arabanız FR olmasa style direksiyonu bulmak çok daha kolay :)

Direksiyonu kulakçıklı olarak değiştirmeniz lazım. Kodlama hariç direksiyonu servisten 2500' den başlayan fiyatla temin edebiliyormuşsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Anladım ama 2500 çok yüksek bi fiyat O ücrete arabama daha önemli geliştirmeler yapabilirim F1e sıra gelmeden önce

Geri
Üst Alt