Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Folyo Uygulaması

Bence gayet başarılı, tampon bu uygulamadan sonra aracın önü rx-8 e benzemiş. oda böyle gülüyor :)

sağolun arkadaşlar... gündüz çok şirin,gece de bi o kadar agresif duruyo :D

---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

img0605bh.jpg

mert guzel olmuş cupra tampon gelene kadar senı ıdare eder guzel değişiklik gule gule kullan

yanlız mert senin araba da biraz havada duruyor benden söylemesi :)

mert guzel olmuş cupra tampon gelene kadar senı ıdare eder guzel değişiklik gule gule kullan

saol can...ufak değişiklik ama havayı değiştirdi biraz cupra gelene kadar;)

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

yanlız mert senin araba da biraz havada duruyor benden söylemesi :)

yok ozan :) gayet memnunum,bazen benimde kafam atmıyo diil ama uzun yola gidip geldikten sonra iyki 3,5 takmışım dedim...önler süper de arkalar biraz sıkıntı.:cool: bide daha çok yeni,arkaya 3 ayda taş çatlasa 2 kere 2 kişi oturdu veya oturmadı...

saol can...ufak değişiklik ama havayı değiştirdi biraz cupra gelene kadar;)

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

yok ozan :) gayet memnunum,bazen benimde kafam atmıyo diil ama uzun yola gidip geldikten sonra iyki 3,5 takmışım dedim...önler süper de arkalar biraz sıkıntı.:cool:

sen memnunsan sıkıntı yok. benimkiler benim gözüme iyice batmaya başladı. değiştircem yakın zamanda :)

Geri
Üst Alt