Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Folyo Uygulaması

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında MRA 23 tarafından paylaşıldı.

1. MRA 23

MRA 23 SCW Üyesi

831
    0
    16

Aynalar,logo çerçevesi,ön plakanın bulunduğu kısım ve arka plakalık çevresini kapladık arkadaşlar...yorumlarınızı bekliyorum ;):cool:

2. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    güle güle kullan :)

3. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    plakaliğin orasi güzel olmuş ama malesef leon standart ön tampon ile gülen yunusa benziyor...
    ama sen cupra tamponu alana kadar bu deişiklik güzel duracaktir gözüne...güle güle kullan

4. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    gule gule kullan ...

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    güle güle kullan.. :)

6. MRA 23

MRA 23 SCW Üyesi

831
    0
    16
    saolun arkadaşlar...cupra tampon gelene kadar bu tampon biraz daha farklı olsun istedim ;)

7. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Güzel olmuş güle güle kullan..

8. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38

emre bu arada imzandaki fotoda ve bu fotoda fark ettim..belki işiktan dolayi da gölge düşütüğü için yanıltıyor olabilir ama tamponun ayarsız duruyor..ayarsız olan kısmı ise ön izgaranin sağ tarafinin fara en yakın olan çıkıntılı köşesi ile kaputu birleştiği nokta...tampon içerde duruyor..kaputu açtiğinda 27 ya da 30luk torxla sıkılan 4 tane vida vardır yukarda tamponu tutan...o vidalarin sağ tarafta olan 2 tanesini gevşetip tamponu hafifçe öne dogru çekip tekrar sıkacaksın =)

9. MRA 23

MRA 23 SCW Üyesi

831
    0
    16
    ışıktan sanırım...hiç gözüme takılmadı böle bi durum volkan...yapym ama dediğini...saol kardeşim ;)

10. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    güle güle kullan kazasız belasız

Sayfayı Paylaş