Leon day light | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon day light

Badoo

Kayıtlı Üye

Badoo

Kayıtlı Üye
Bunu ingiltere seat sitesinde görmüştüm ama türkiyede yok heralde.Sislerin altına montaj yapabiliyolar mı? olmadı oyle bişey yaptırayım

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
Bi ara yaptırmayı düşünmüştüm seat servisine sordum böyle parça elinizde var mı getiriliyor mu diye olumsuz cevap verdiklerinden sonra fazla üstünde durmadım sislerin altını kesip biçerek philips marka gündüz led alıp yapılabilir gibi geliyo bana ugrasmak lazım:) sadece sana fikir olusun diye dedim sisleri iptal etme bi gündüz farı için kendi fikrim siteden arkadaşlar yardımcı olucaklardır okuduklarında:eek:key:

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
[video=youtube_share;Z2HssQgM98k]http://youtu.be/Z2HssQgM98k[/video]

Badoo

Kayıtlı Üye
Ürün kargoyla beraber 207 euro ama gümrüğe 75€ dan sonra takılıyomuş sanırsam :( ne kadar vergi ödeniyo acaba şimdi onun dosya masrafı ıvırı zıvırıda çok olur gibime geliyo

ss boy

Kayıtlı Üye
slm

ben aero ön tampon yanlarına taktırdım avcılarda sezgin usta yaptı şimdilik hiç bi sorun yaşamadım fena da durmuo:))

Ekli dosyalar

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bence gerek yok Sislerdeki çakma çin işi xenonlar bile daha iyi duruyor.. Hem bu iş Fabrikasyon olursa güzel olur ve angel far nasıl sadece BMW ye gidiyo idiyse bu gündüz farı işide bence Audiye has kalmalı.. yoksa audiye benzeme çabası gibi oluyo:eek:key: