Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon almak istiyorum ama ...

iyi indirim varmış ya aralıkta bile bu fiyatlara bırakıyorlardı hatta 1-2 bayii 40 600 de ısrar etmişti 1.2 tsi için.sipariş vererek 1-2 ay bekleyebilirsiniz istediğiniz donanımlar için.Bence beklemeye değer.

cumartesi doğuşa gittim özel sipariş açtırdım.siparişi bugün fabrikaya iletecekler.aracın mayıs başı gibi geleceğini söyeldiler.
siyah 1.2 style + plus paket + teknoloji paketi . hayırlısı bakalım

şimdiden hayırlısı olsun inşallah istediğiniz gibi olur

teşekkür ederim Cem

Yekta abi sunrooflu siyah gümrükte bi tane vardı ama baz style,herhangi bi paket yoktu arabada.kişisel zevk tabi ama sunroof pek cazip gelmiyo bana.

ayrıca ilgin için tekrar teşekkür ederim.cuma günü düşünürken birden bi akrabamın porschede çalıştığı aklıma geldi,sağolsun referans oldu otomotion seat satış müdürüyle görüştük beraber.

şu an sakin bi şelide mayısın ilk haftasını bekliyorum :)

1.4 tsi fr aralık sonunda 45.900 dü .45 e bırakıyorlardı.Ocakta zam geldi tüm arabalarla birlikte.Ocak,şubat ayı satışları dibe vurunca tüm leonlara indirim geldi ama Fr a gelmedi.Doğuş oto ful donanım olduğu için bu aracı almak isteyenlerin illaki alacağını düşünüyor.Yada satışlardaki durgunluk bitince ellerinde hazır bulunan Fr ları karla satma peşinde, 2ay önce 45 e verebiliyorsanız şimdide verebilirsiniz aslında, nedir bu köküne kadar kar etme mantığı anlayamıyorum açıkcası.Tabi piyasadaki diğer araçlarla karşılaştırıldığında 1.4 Fr şu anki fiyatını bile hakkediyor o ayrı, belkide böle bir karşılaştırma yapıyorlardır:confused:

merhabalar

dün bayiyle görüştüm
fabrikada üretimle ilgili bir sıkıntı varmış,işçilerle ilgili bir sıkıntı yaşandığını ve üretimin durduğundan bahsetti satış temsilcisi..

aracın teslim süresi 1 ay kadar uzayacak dedi..

böyle bir durum olabiliyormu ?

Dogusun pisligi olabilir kanimca siparisi gec verme unutma vermeme gibi hatalar yapmis olabilir

Spariş üzerinde getirtirler onuda en az bir 3 ay beklersin ;)

Geri
Üst Alt