Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon almak istiyorum ama ...

az önce başka bir bayiyle görüştüm , evet böyle bir durum var bizimde siparişlerimiz gecikecek dedi..

Hayırlı olsun kazasız belasız inş.Güzel tercih fakat artık sıfır oto alımında da ikinci el alımında yaşanan sıkıntılar yaşanıyor olmaya başlandı.Malesef milletimizde genel olarak kendi 1 lirası için karşısındakinin milyonlarını hiç düşünmeden hiçe sayabilecek derecede para hırsı bürümüş durumda.Onun için gördüğüm ve duyduğum örneklere dayanarak söylüyorum aracın geldiğinde öncelikle galeriden çıkartmadan önce boya ölçme cihazıyla tüm kaportayı ölçmeni tavsiye ederim ve ardına da kaporta üzerine cila veya boya koruma uygulanıp uygulanmamış olduğunu öğrenmeye çalış çünkü araç showroom aracı olabilir veya nakliye süresince verniğinin zarar görmüş olmasından dolayı boya koruma uygulanmış olabilir.Bu tür zarar görmüş araçları satarlarkende size boyama koruma hediye ediyoruz diyip kandırıyolar ve alan kişi arabayı en geç 2 nci veya 3 üncü yıkamada cilanın kaybolup vernik çiziklerinin sırtarmasıyla hüsrana uğruyo...

benim araba var düşünürsen 10 numara

teşekkürler Yekta abi

2.el düşünmüyorum. paketsiz araba baya var stoklarda fiyatlarda iyi ama taktık bir kere plusla teknoloji pakete :)

Geri
Üst Alt