Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon alıyorum da sadece bilgi almak istiyorum?

Konu, 'Arıyorum' kısmında HaiN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. HaiN

HaiN SCW Üyesi

15
    0
    1
    arkadaşlar black leon almayı düşünüyorum 1.6 stylance 2008 model komfor açısından teknik açıdan yani kısacası sizce nasıl bir araç sıfırdan bilgi almak istiyorum her konuda...

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    seçtiğin model bir dünya elektronik yardımcısı ile yola oldukça iyi tutunan, sahip olduğu konforuna göre diğer modellerden daha uygun fiyatlarda olabilen, servis maliyetleri oldukça mantıklı rakamlarla seni üzmeyecek durumda olan çizgileri ile bir çok güncel modele ışık tutan bir araç. 1,6 motorla servis ve motor ömrü tarafından çok memnun kalacaksın ama yakıt sarfiyatı yüzünden biraz üzülürsün. 1,4 tsi sahip olduğu güç tork ve yakıt ekonomisi ile daha cazip olabilir senin için. Ben 2006 leon sahibiydim, değişim sonucu 2001 leon aldım. Niyetim yaz sonu duruma göre 1,4tsi yada 2,0tfsi modellerden birine geçmek. Bu markada aradığım bir çok özellik diğer markalardan modellerden çok daha makul fiyatlarda. Ben her şeye rağmen leon diyenlerdenim.

3. HaiN

HaiN SCW Üyesi

15
    0
    1
    teşekkür ederim faruk abi

4. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    eywallah Kadir. içinde şüphede kaldığın bir konu varsa devam koç.

5. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    sattığıma pişman olduğum bir araç..

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    senmi benmi Kıvanç:( ben kasa değişimini sanırım beklemem yaz sonuna inşallah diyorum bakalım neler olacak.

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    +1..

8. Anoraxia

Anoraxia SCW Üyesi

488
    0
    16
    +1 de benden..

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    pişman olmazsın

10. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    eğer imkanın var ise 1.4 tsi al.yok dersen 1.6 benzin sarfiyatı olarak biraz canını sıkabilir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş