Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ABT Pedal Seti + Brembo Kaliper Kapağı

Boşalttığından emin misin? Boşalttığına dair bir haber verip mesaj yazmayınca bende bilemedim ama hala dolu uyarısı alıyorum. Rica etsem tekrar kontrol edip sen bana özel mesaj ile ulaşırmısın. Ürünler elimde yarın kargoya gideceğiz ve bütün kargo işlemlerini bir seferde halletmek istiorum her gün zamanım olmuyor.

Aslında yazmıştım, boşalttım diye ama demek yine dolu uyarısı veriyor. Tekrar bakıyorum Fırat kardeşim..

Aslında yazmıştım, boşalttım diye ama demek yine dolu uyarısı veriyor. Tekrar bakıyorum Fırat kardeşim..

Mesaj kutusu yine doldu çok sıkıntılı bir iletişim oldu bu. Şu mesaj kutusunun tamamını boşaltsanız önemlli bir şeyler yoksa. Kargo bilgisi istedim onuda yazmamışsınız hala. İletişim kopukluğu yaşadık bu şekilde.

Fırat ABT pedal takımlarının manuel olanı varsa bana gönderirmisin.?

Tabi isteyen yoksa mesajları okumadım..

Fırat ABT pedal takımlarının manuel olanı varsa bana gönderirmisin.?

Tabi isteyen yoksa mesajları okumadım..

Bir adet Manuel olandan var abi adresini gönderirsen yarın hemen yollayabilirim veya Burakta telefon numaran var sanırım, yarın bir araya gelip kargoya gidecektik arar adresini alırız. Birde rica etsem Mert Eşref abimize ulaşabileceğim bir numara varsa alabilirim. İletişim kopuklğu yaşıyoruz mesaj kutusunu boşaltıyor ama iki mesajla yine doldu adresini göndermedi bana. Kaliper kapakları gönderecektim onada.

Benim kaliperler geldi ama resimlerdekilerden farklı. Bir de büyükler arka mı?

Ayak dayamalar geldi,beklediğimden daha kaliteliymiş bu ABT ler,birde bunu takmasını bilen varsa yardım etsin bana buluşmalarda:)

ben aynı kalıperlerı kullanıyorum resmını eklıyorum cok guzel durdu gercekten dun montajını yaptık fıratla
]Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
kkbc6.jpg bu arada elınden ıs gelıyorsa ne ıyı gelmıyorsa bıraz ugrastırır haberın olsun gercı elınden ıs gelsede ugrasıcaksın :D

Ayak dayamalar geldi,beklediğimden daha kaliteliymiş bu ABT ler,birde bunu takmasını bilen varsa yardım etsin bana buluşmalarda:)

Hayırlı olsun abi. Fren ve debriyaj için üzerindeki plastikleri söküp gerekli yerleden delik açman lazım. Gaz pedalı içinde direk delip vida ve somunları ile montajı yapılabilir. Yok ben delmeye kıyamam derseniz güçlü bir yapıştırıcıda kullanılabilir ama vida deliklerine gelen alyan tipi vidalar ile daha güzel görünecektir. Ayak dayamayıda direk halıya vidalayabilirsin ama serviste Cupra ayak dayamanınkine benzer plastik bir parça varmış sanırım onun üzerinede monte edilebiliyormuş, iskenderundan ismail abi vardı o böyle bir parçadan bahsetmişti. En kolayı direk vidalamak tabi. Aralara çift taraflı bant ilede sağlamlaştırılabilir.

ben aynı kalıperlerı kullanıyorum resmını eklıyorum cok guzel durdu gercekten dun montajını yaptık fıratla
]Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resimhttp://d1302.hizliresim.com/16/v/kkbc6.jpg bu arada elınden ıs gelıyorsa ne ıyı gelmıyorsa bıraz ugrastırır haberın olsun gercı elınden ıs gelsede ugrasıcaksın :D[/QUOTE]
Burak 4 adet var ikisi diğerlerinden daha büyük, montajı yapştırdın mı biz ghostrider ile deneyeceğiz ama ön bilgi verirsen memnun olurum tabii...

Evet fotoğraftakinden biraz farklı, onlardan bulamıyorum artık. Ama bunlar daha büyük ve jantın arasında kendini daha iyi gösteriyor. Burak paylaşmış onun araçta bunun aynısından taktık, benim araca bu ilanda görünenden taktık bendekiler daha küçük görünüyor. Fotoğrafını daha sonra paylaşırım bende. Büyükler ön taraf, küçükler arka taraf içindir. Fr ile TDI aracın fren diskleri, kaliperleri farklı. TDI araçtakinin montajı daha kolay oldu ama genel olarak baya uğraştırdı bizi. Tekerleri tek tek sök, kaliper kapaklarının iç kısımlarından bazı yerleri kesip yont, yapıştır kurut bekle derken yarım günümüz geçti :)

Geri
Üst Alt