Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ABT Pedal Seti + Brembo Kaliper Kapağı

Özel mesaj yazıyordum ama mesaj kutunuz doluymuş. Kusura bakmayın siparişi kesinleştirmediğinizden isteğinizi yeni farkettim diyebilirim. Elimde bir adet kırmızı kaliper kapağı var. Gri olanı sattım.

Ayrıca 2 adet manuel, 1 Adet otomatik, ABT, ayak dayaması ile birlikte pedal seti vardır :)

ayak dayamayı tek olarak satmayı düşünür müsünüz? biraz saçma gelecek size ama...

ayak dayamayı tek olarak satmayı düşünür müsünüz? biraz saçma gelecek size ama...

Maalesef ayak dayamayı tek olarak satamam, takım bozulur o şekilde :) Tabi ayak dayama hariç almak isteyen olursa siz aranızda onu halledebilirseniz olur. Aslında sadece ayak dayamaya servisten 55lira vermek yerine 120TL ye bu pedal setini monte etmek daha mantıklı olabilir :)

öncelikl hayırlı satıslar ama pedal takımları bıraz pahalı sanırsam Vw jetta 2010- pedal takımı ayak dayama set orjınal - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 113204595 bu ılanda 80 lıra pazarlıkla sahsıma konusuyorum 70 net alırım.

Teşekkür ederim. Ürünler biraz farklı, göremediğimiz farklarda var eminim, ben pahalı sattığımı düşünmüyorum. GET ile açılmış ilanda pazarlık yapılmıyor. Alana hayırlı olsun ;)

İlanım bir adet manuel, bir adet otomatik ABT olarak günceldir.

Elimdeki Pedal setlerine ek olarak aşağıdaki kaliper kapaklarıda satılıktır. Çok fazla dikkat çekmesini istemeyenler için ideal olacaktır sanırım gri renk üzerine beyaz brembo yazılar (40TL). Ayrıca kırmızı kaliper kapağı siparişi veren @mgencay ve [MENTION=25677]ismailelb[/MENTION] arkadaşlarımız siparişlerniz hazır, özel mesaj kutunuzu lütfen bir kontrol edin. Özellikle [MENTION=7328]mgencay[/MENTION] bir kaç kere mesajını alıntı yapıp isminide etiketlediğim halde hala dönmedin bana özel mesaj kutunu boşaltıp bir dönüş yaparsan artık sevineceğim.

Uploaded with ImageShack.us

Çokktann boşaltıım, geçen mesajının hemen ardından ama msj gelmedi...

Çokktann boşaltıım, geçen mesajının hemen ardından ama msj gelmedi...

Boşalttığından emin misin? Boşalttığına dair bir haber verip mesaj yazmayınca bende bilemedim ama hala dolu uyarısı alıyorum. Rica etsem tekrar kontrol edip sen bana özel mesaj ile ulaşırmısın. Ürünler elimde yarın kargoya gideceğiz ve bütün kargo işlemlerini bir seferde halletmek istiorum her gün zamanım olmuyor.

Geri
Üst Alt