Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a 2600 tl kasko :(

Walla size katiliorum arkadas o paraya danaya girilir kaskoya girilmez:) aracin herhangi bir hasarkaydi yok az once 1600 zurich sigorta da buldum bi fiyat 1000 lira fark var arada 3.5 diyen bile oldu yuhh diyorum! Bakalim 1600 un altini gorebilecekmiyiz sigorta 365 lira sizce uygun mu bu fiyatlar..?

Bana özelden mesaj at kardeşim... araçla ilgili bilgileri tc.ni filan... varsa ruhsatı çek whatsap dan yolla bana... ben kankama sorayım... 535 280 77 28

2013 ibizama 1770 TL ödedim.

Ruhsat sahibinin;
1-Ehliyet yılı
2-Hasar geçmişi
3-Kaçıncı kaskosu
4-Kaç yıldır sigorta yaptırıyor.

Bunların hepsi yerine göre avantaj, Yerine göre dezavantaj diye biliyorum.
Bu unsurlar çok önemli bunun dışında ruhsat sahibinin yaşı da çok etkiliyor.

Alper abi ve EmirP arkadasima ilgilerinden dolayi cok tesekkur ediyorum :)fiyati arastiriyoruz bakalim 1570 e kdr dustu en uygun kaca iner bgn netlesir paylasimlar icin cok saolun leon ailesi:)

Alper abi ve EmirP arkadasima ilgilerinden dolayi cok tesekkur ediyorum :)fiyati arastiriyoruz bakalim 1570 e kdr dustu en uygun kaca iner bgn netlesir paylasimlar icin cok saolun leon ailesi:)
Yardımcı olabildiysek ne mutlu

Merhaba arkadaşım verdiğim numarayı ara ismi baran mehmetin arkadasiyim de sana yardımcı olacaktır . +905053844798 baran ak sigorta

Merhaba
Ben 2013 yılında sıfır leon 1.2 dsg led farlı araca 1200.tl kasko fiyatı almıştım.

ben de geçen ay yaptırdım, 628 lira ışık sigorta. beş yıldır aynı yere yaptırıyorum.

kesin hasar kaydı vardır yoksa o yaştaki araca bu fiyatların çıkması mümkün değil örneğin 4 yılık kendi aracıma 1 ay önce 680tl ödedim.
Abi hasar kaydı olmasa da bazı şirketlerde yüksek çıkabiliyor benim makyajsız 2009 leon a allianz 2500 - 3000 Allah ne verdiyse çıkarmıştı iki sene önce 3000 çıkartan şirket de vardı valla, ha sonra noldu ilk yıl 1800 Hdi sonra bu sene indirimle 1400 Groupama çıktı.

yaşın,ilk aracın olması,seat olması çok etkileyen kalemler

Geri
Üst Alt