Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a 2600 tl kasko :(

benim yeni araç içinde 3500 tl ye kadar fiyat çıkardılar. en son 1600 tl ye yaptırabildim

HDİ ve grupama en düşük fiyarları veren firmalardan..

18-33 yaş arabası spor araba olması ilk araç sahibi olmak gibi durumlar bu fiyatı yükseltiyor. Bende yeni yaptırdım sigortacım araştırdı 2009 leon stylance lpg var hasar kaydı yok ama 2000 lira üzeriydi güneş sigortadan yapıldı 1560 lira en uygın olanı bu tabi. sana da kolay gelsin 1700-1800liranın altına düşeceğini sanmıyorum senin aracının belkide 2000 malesef böyle bu.

Arkadaşlar ben daha 1 hafta oldu yaptıralı sigortayla kasko toplam 960 tl tuttu Araba 2011 leon

Sıfır leon aldık.. Eşim adına.. İlk defa kasko yaptırıyor. Mersin'den . 1650 tl kasko çıktı. (Seat kasko)

Bende aracı yeni aldım ilk aracım yaş genç olduğu için sigortaya 580 tl ödedim kasko için en düşük 1980 çıktı güneş sigortadan,
dün generali sigortadan arandım onlar 1412 tl kasko fiyatı verdiler, tam olarak nasıl bir firma olduğunu bilmiyorum full kasko denildi telefonda ama araştırmadan bilmediğim bir firmaya yaptırmak istemedim eğer bildiğin bir firma ise web sitelerindeki formu doldurup oradan da teklif almalısın bence.

Sigorta,kasto,dask ve bilimum sigorta işlerinde yardımcı olabilirim özelde yazarsınız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar benimde araca axa 3000 binlira çıkartı bende güneşe 1160 a yaptırtım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt