Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON 5F 2017 1.0 ECO TSİ DSG S&S 115 HP

İyi günler seat leon 1.0 tsı dsg almayı düşünüyorum uzun yol şehir içi tecrübelerinizi paylaşır mısınız ayrıca motor performansı açısından 1-4 tsı dsg seat Toledo arasında fark çok olur mu şuan ki arabam Toledo

Merhaba, ismine hayran kaldım öncelikle (= yaklaşık 3 AYDIR kullanıyorum aracı gayet memnunum, şehir içinde eski bir focus atmosferik kullanıcısı olarak hem dsg hem tsi gazlama,hızlanma ve yol tutus( difransiyel strong modunda gizli özellik ile) haz veriyor. Segmentine göre harika bir araç. Ama mutlaka denemelisin denemeden karar veremezsin yakit değerleri şehir için performansla maximum 6.5 litre geçmiyor ortlama yani 33 krs benim focusum 50 krs yakiyordu

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba, ismine hayran kaldım öncelikle (= yaklaşık 3 AYDIR kullanıyorum aracı gayet memnunum, şehir içinde eski bir focus atmosferik kullanıcısı olarak hem dsg hem tsi gazlama,hızlanma ve yol tutus( difransiyel strong modunda gizli özellik ile) haz veriyor. Segmentine göre harika bir araç. Ama mutlaka denemelisin denemeden karar veremezsin yakit değerleri şehir için performansla maximum 6.5 litre geçmiyor ortlama yani 33 krs benim focusum 50 krs yakiyordu

Teşekkürler cevabınız için şehirler arası performans nasıl peki deneme fırsatınız oldu mu

Tabikii adanaliyim arac'i canakkaleden aldım yaklaşık 1200 km yıl yaptım inişli yokuslu 2 kişi artı bagaj performanslı 27 krs ile geldim. Gazlama yokusta sollama falan filan yok yok yani arac 7000 km de + adanayi bilirmiisn toroslarda yaylayada gittim sıkıştırdım aracı atmosferik motorla alakası yok vergi 323 tl takit güzel yılda 10000 i gecmiyorsa yapacagin yoll al bin 1.4 ile farkı yok 0-100 9 sn daha ne olsun

Tabikii adanaliyim arac'i canakkaleden aldım yaklaşık 1200 km yıl yaptım inişli yokuslu 2 kişi artı bagaj performanslı 27 krs ile geldim. Gazlama yokusta sollama falan filan yok yok yani arac 7000 km de + adanayi bilirmiisn toroslarda yaylayada gittim sıkıştırdım aracı atmosferik motorla alakası yok vergi 323 tl takit güzel yılda 10000 i gecmiyorsa yapacagin yoll al bin 1.4 ile farkı yok 0-100 9 sn daha ne olsun

Teşekkür ederim yardımcı oldunuz fikir sahibi oldum ama bi test sürüşü şart tabi iyi günler dilerim

Geri
Üst Alt