Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON 5F 2017 1.0 ECO TSİ DSG S&S 115 HP

Batuhan84

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracı daha 15 gün önce teslim aldım...Aranızda olmak çok güzel...
Araçla ilgili tecrübelerimi kullandıkça paylaşırım,extra bilgi isteyenler olursa yardımcı olurum elimden geldiğince....
Herkese iyi forumlar,kazasız sürüşler dilerim

( araç seneçeği kısmınında 1.0 tsi olmadığı için 1.2 style ı seçtim bilginize)

Merhaba arkadaşlar aracı daha 15 gün önce teslim aldım...Aranızda olmak çok güzel...
Araçla ilgili tecrübelerimi kullandıkça paylaşırım,extra bilgi isteyenler olursa yardımcı olurum elimden geldiğince....

hayırlı ugurlu olsun rabbim kazalardan belalardan korusun...aramıza hoşgeldiniz..

Hayırlı olsun allah kazasız Binmeyi nasip etsin inşallah.çok memnun kalacağınız bi araba almışınız

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayırlı ugurlu olsun rabbim kazalardan belalardan korusun...aramıza hoşgeldiniz..
çok teşekkürler çok sağolun...
[doublepost=1498107082,1498107037][/doublepost]
Hayırlı olsun allah kazasız Binmeyi nasip etsin inşallah.çok memnun kalacağınız bi araba almışınız

amin çok teşekkürler çok sağolun...hepimize inş.
SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[doublepost=1498107120][/doublepost]
Aileye hosgeldiniz .araciniz hayirli olsun.
hoşbulduk...çok teşekkürler

Kardeş hoş geldin biraz araçtan bahsede bilirmisin yakıt nasıl çekiş nasıl memnunmusun

Kardeş hoş geldin biraz araçtan bahsede bilirmisin yakıt nasıl çekiş nasıl memnunmusun

hoşbulduk..teşekkürler....
daha önce 1.2 tsi dsg ibiza kullandım...araçta önceki kasaya leon a göre iyileştirmeler yapılmış(makyaj) ayrıntıları zaten görebilirsiniz...1.2 tsi leon a göre tork ve beygir artışı var...aşırı olrak gözükmesede,25 nm tork ve 5 hp. artış,motor bloğunun hafiflemesi ve 3 silindire düşen motor oldukça performanslı ve sessiz...1.0 diye düşünmeyin 200 nm torka sahip ve 2000 d/dk gibi kısa bir sürede torku bırakıyo araç..gaz tepkimeleri hassaslaştırılmış,bildiğim kadarıyla DSG de de iyileştirilmelere gidilmiş (2012 ibizadaki sorunların hiçbirine rastlamadım)
aracı daha uzun yolda test etme şansım olmadı ama yakıt olarak 1.2 leon a göre %10 15 lik bir fark var ekonomik kullanımda şehir içi 6.5 lt. ye kadar düşürdüm..biraz agresifleşince( daha manuel yada kesici devirlerine çıkmadım) 8.5 9lt. arasında bir yakıt sarfiyatı var..fakat düz yolda bastığınızda,şehir içi sakin kullanımla hemen hemen tüketim değerleri aynı sayılır( 6.5-7.4)

performans,fiyat,yakıt,2. el piyasası,sportif dış görünüm ve veri gamı olarak bakıldığında araç çok mantıklı ve beklediğinizin üzerinde bir performansa sahip( düşünüyosanız mutlaka test edin)
zaten aynı 1.0 115 lik motoru yeni polo,a3 ve octavia da da kullanılmaya başlandı..hatta passat a bile entegre edilebileceği düşünülüyor şu an...

daha önce de performanslı araçlar kullanmış biri olarak(205 gti,106 gti,astra gsi,ep3 type r) araç performans ve economi olarak kesinlikle motor hacmi olarak çok üst secviyelerde diyebilirim...tabiki bi FR değil ama,kullanım amacı ve fiyat aralığına bakıldığında oldukça tatminkar...
[doublepost=1498117549,1498117332][/doublepost]
Aileye hosgeldiniz .araciniz hayirli olsun.

çok teşekkürler..sağolun

cevap için teşekkür ettim Allah kazasız belasız kullanma nasip etsin

Hoş geldiniz Batuhan Bey,

Allah kazasız belasız sağlıkla bindirsin inşallah, araçla ilgili izlenimleriniz benim için özellikle faydalı oluyor detaylar için de teşekkür ederim.

Saygılarımla

Geri
Üst Alt