Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2009 makyajsız kasa kılavuz

tamam haluk kardeş sen aynen pm deki gibi gönder ben taratma işini hallederim. benim sınıfta tarayıcı fotokopi var hizmet olsun maksat.gönderdikten sonra kargo bilgilerini, birde fotokopiydi kargoydu borcumuz neyse pm den yaz İBAN ver göndereyim kardeşim.Teşekkürler kardeşim

abi fotokopi borcun falan yok, lafı olmaz. tel no yoktu zannedersem attığın pm de, onu sen bi daha hallet istersen garantiye alalım abi, daha iyi olur.

tamam haluk kardeş sen aynen pm deki gibi gönder ben taratma işini hallederim. benim sınıfta tarayıcı fotokopi var hizmet olsun maksat.gönderdikten sonra kargo bilgilerini, birde fotokopiydi kargoydu borcumuz neyse pm den yaz İBAN ver göndereyim kardeşim.Teşekkürler kardeşim

abi fotokopiyi yurt içi kargoyla gönderdim bugün saat 17:00 itibariyle, bilgine... adres de direk çıktı zaten isim verince, hallettim yani... :)

abi fotokopiyi yurt içi kargoyla gönderdim bugün saat 17:00 itibariyle, bilgine... adres de direk çıktı zaten isim verince, hallettim yani... :)
allah razı olsun kardeşim en geç cuma gelir.scw de arkadaşlıklar gerçekten güzel.tekrardan teşekkürler kardeşim:tşk:

allah razı olsun kardeşim en geç cuma gelir.scw de arkadaşlıklar gerçekten güzel.tekrardan teşekkürler kardeşim:tşk:

abi ben de bu sitede gördüm böyle şeyleri, bazen hayaller gerçek olabiliyomuş demek ki!!!

ayrıca güle güle kullan inşallah...

Ne oldu be kaç kişi 1 taramayi yapamadiniz mi ?:)

Geri
Üst Alt