Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon 2009 makyajsız kasa kılavuz

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    arkadaşlar ben bu kullanım kılavuzunu nereden bulacam araya araya bi hal oldum var ingilizcesi ama o da sıkıyo artık, çevirmeyle uğraşmak istemiyorum, siteden bazı arkadaşlarımız sağolsunlar benim için aradılar ama maalesef onlar da bulamadılar henüz, kendilerine de ayrıca teşekkür ediyorum, sizlerden veya arkadaşlarınızdan yardımcı olabilecek olan varsa yardımcı olursanız çok memnun kalacam, teşekkürler...

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bana Yekta Abi Fotokopisini Getirecek Tüyapa Olmadı sende Benden Çektirirsin:eek:key:

3. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    selçuk abi ben il aksaray dayım, işte sıkıntı o. fotokopi de olsa çektirip gönderebilseniz aslında zahmet olur biliyorum ama çok sevinirim abi. ya da yekta abi bana da fotokopi çektirip gönderebilse çok daha iyi olur aslında ama yekta abiye bi yazsam mı acaba? bi de sizinkiler makyajlı kasa benim ki makyajsız aynı mıdır kılavuzlar acaba?

4. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    selçuk abi cevap bekliyorum günceli :)

5. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Makyajlıyla Aynı ise Göndeririz Haluk sıkıntı olmaz Aynı degilsede göndeririz alt tarafı fotokopi degilmi.. Yekta Abi getirsin bana - gün içinde çeker gönderirim sana ama bi araştırmak lazım aynımı degilmi işe yaramıycaksa boşuna ugraşmış olmayalım..;)

6. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    valla abi yekta abi bu işin piridir keza sen de öyle :) en azından leoncu tanıdıklarınız fazla benden istanbul gibi bir yerde, çok fark yoktur diye düşünüyorum ama sorabileceğimiz birileri varsa soralım , çok sevinirim teşekkürler abi...

7. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Benim el,me geçince kitapçık karşılaştırır yakın bulursam adres isterim senden;)

8. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    kitapçığı neden bu kadar önemsiyorsunuz anlamış değilim:rolleyes:

9. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Al benden de o kadar. Birde Kitapçığı avrupada üretilen araçlara göre genel olarak çıkardıkdıkları için , bizim araçlarda olmayan özelliklerden de bahsediyolar. Okudukça kuduruyorum. Bunuda kırpmışlar diye.

10. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Herhangi bir kısa devrede sigorta degiştirmek zorunda kalırsanız ne demek istedigimizi anlamış olursunuz, Sigorta ların bile neyin ne oldugunu gösteren çizelgesi o kitapçıgın üzerinde ve başka bir yerde de yazmıyor;)

Sayfayı Paylaş