Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1M marşpiyel

evet ağbi fiber bu söylediğim yani pek dayanıklı değil sağa sola dokundurmamak gerek:)

hem dayanıklı degıl hemde oradakı fıyat yuksek bırde su var marşpiyel yapınca lastıkcıye gıttın lastık sokturecen dıkkatsız bır eleman kaldırırsa cıttttt dıye bır ses ve gıttı bunlar olan seyler

görkem fiber olacaksa tane 100 cok ıstıyorlar sanayıde gecen focus c-max ıcın sordum takımı boyasız 110 tl dedi

aksarayda dolu kalıbı olan bılındık b magaza var,adamlar boyalı audi 8L kasanın marspıyelını 100 lıraya verıyor:)

fiberler o kadarda dayanıksız değil yahu..ben kaldırıma taktım kaç defa sadece boyası çizildi

evt bugün servise sordum..ikisi için cupra R marşpiyele verilen fiyat 660 TL ve buna boya dahil değildir..

Geri
Üst Alt