Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 1M marşpiyel

Konu, 'Teknik Destek' kısmında - 48 - tarafından paylaşıldı.

1. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    arkadaşlar biliyorsunuz ki sol arka kapının altındaki marşpiyel sürtmüş ve ezmiştim..
    marşpiyel tamiri zor diyorlar o boğum kat kat imiş..
    benimde aklıma otaya marşpiyel taktırmak geldi hani spoiler de diyorlar galiba tam adını bilmiyorum ama siz anladınız..

nerde bulabilirim ve bana sağ ve sola bu plastik yada plexi hangi maddeden olursa taktırmak kaça mal olur..boyası da var tabi

2. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    orjınal cupra-r marşpiyel var abı benım aractada var seat servıslerınden 6 taksit ile alabilirsin istersen bende alabılırımseatta %20 ındırımım var:)

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    en guzelı cupranınkı olur ondan baskası fıber olur kı fıberdede o marspıyelın kalıbı olmadıgından hıc cıktıgını gormedım abuk sabuk modeller yapıyolar

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Varol abim senin marşpiyelinin fotosunu hatırlamıyorum ama çok da ağır hasar almamıştı gibi aklımda kalmış..
    hatırladığım gibiyse pek de zor olmadan yapılır..

5. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    abi istersen araba ile geldigin gün gidip bi gösterelim

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    marşpiyel güzel bir seçenek marşpiyelin yapılması yerine tercih edilebilir bi durum bence servise bi fiyatını sor Varol abi....:eek:key:

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    servisi arayıp sorayım bugün cupra r marşpiel diyorum..konu nerdeyse çözülmüştür inşeAllah çok pahalı değildir
    mehmet %20 iyi ir indirim..fiyatını öğreneyim senden yardım isteyebilirim..
    herkese teşekkürler..
    yiğit dediğin gibi öyle çok büyük hasar yok. enine 30 cm bir bölgede 2 cm lik ezik var marşpiye zaten 7-8 cm genişliğinde....ama işçiliği zor birşeymiş
    ibrahim gelince gidelim

8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    tamam varol abı sureklı yetkılı servıse gırınce ındırım bu kadar oluyor.İstersen buradanda fıyat labılırız.

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    Tanesini 100 liraya yaparlar abi eski garajların orada

10. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    görkem fiber olacaksa tane 100 cok ıstıyorlar sanayıde gecen focus c-max ıcın sordum takımı boyasız 110 tl dedi

Sayfayı Paylaş