Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi dsg hakkında

izmirdeki bayiler fiyatta hiç indirim yapmıyolar bu fiyatı denizliden aldım yarın istanbuldaki bayileri arıycam bakalım onlar ne fiyat vericek ama sizin dediklerinize göre siz baya hesaplı almşsınız...

Ben 1.6 TDI DSG aracımı bir hafta önce teslim aldım.iç ve dış dizaynı çok güzel.Yakıt tüketimi hesabı yapmak için biraz erken olduğunu düşünüyorum.
DSG şanzıman bence çok iyi ve aracın motoru yeterli(aynı motor Jetta hatta Passat'ta da kullanılıyor.)

fiyat olarak ne kadara aldın bayiler ellerinde araç olmadığı için fiyatta indirim yapmıyolar

motor ve şanzımandan yana sıkıntım yokta malzeme, yol tutuş, işçilik kalitesi, bide araç içi sesler nasıl??

yeri gelince 180-190 ı cok iyi görüyosun o hızda makasa girmisliğim bile var .yeri gelince 120 den sonra atıyo benim lastiklerim 17. 16ya göre daha fazla ses veriyor. yakıt durumu ise bir depo 190 a doluyor ortalama 7.2 min 700 km gidiyor .

Geri
Üst Alt