Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon 1.6 tdi dsg hakkında

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında hoca35 tarafından paylaşıldı.

1. hoca35

hoca35 SCW Üyesi

16
    0
    1
    arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım leon 1.6 tdi dsg hakkındaki yorumlara şöyle bir baktım pekte iç açıcı şeyler yazılmamış bende 1 hafta içinde bu araçtan almayı planlıyorum görüşleriniz nelerdir araç hakkında sizce değermi yoksa başka bi araçmı bakayım şimdiden çok teşekkurler

2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    bende 1.6tdi dsg kullanıcısıyım..araçla ilgili şuanda bi sıkıntım yok..fakat şuda bi gerçek şanzıman tamamen şans işi ...tüketim konusunda forumda kimse tatminkar değil fakat benim ortalamam ş.içi normal kullanımda 4.8-6.2 arası geziyor..

3. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    şöle sölim bundan sonra alıcam araçlar hep vag grubu olacağı kesin ver herzaman 1.6tdi dsg yi gözüm kapalı alıcam arıza yapsada yapmasada sürüş zevki saolsun :D

4. hoca35

hoca35 SCW Üyesi

16
    0
    1
    motor ve şanzımandan yana sıkıntım yokta malzeme, yol tutuş, işçilik kalitesi, bide araç içi sesler nasıl??

5. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    içerde kalite çok iyi değil ortanın üstü :D motor sesi 4. vitestn sonra hiç yok diyebilirim içerden duyulmuyor yol tutuş ESP nin de yardımıyla mükemmel denebilir ben okadar zorluyorum sınırlarının çok çok üstünde zorluyorum maaşalLah... hiç beni üzmedi

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    yol tutuşu süper ESP mükemmel devreye giriyor..malzemeye gelirsek eve VW kadar değil ama verilen fiyata değiyor..koltuklar biraz kötü seat sport koltuğu tercih edin derim..

7. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    koltuklarıma laf atma knk gayet güzel :D

8. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    ya sen Özgürün koltuklarını görmedin tabi :D

9. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    görmezolurmuyum akşam gördüm :D deri koltuk yapan iyi yapmış ama ben deriyi sevmiyorum :D yazın iyi olmuyo ama zevk renk meselesine girio bu iş

10. hoca35

hoca35 SCW Üyesi

16
    0
    1
    dsg şanzımann ses olayı nasıl bozuk yolda ses yaptığı yazılmış doğrumuu

Sayfayı Paylaş