Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4TSI vs. Passat 1.8T

tebrikler
10 yaşını doldurmuş araba , ikiside sıfır olsa passat yürür tabiki ancak temiz yada motoru ölmemiş nadir denk gelir... Bugün arkadaşımın babasının 2002 passat 1.9 tdi 130 otomatik vites le denedik . 2.viteste başladık 40 tan 120 ye kadar , 4-5 boy fark attım. hiç gidemiyodu...
Seninki jantlardan öyle gidiyor Doukancim:D

passatta bi sorun yok yururu de iyi. ayrıca passat leondan agır + tup var + bagajda bikac esya oldugunu soylediler. 150hp vemez 10 kusur yasındaki arac illaki kayıp vardır. sonuc gayet normal...

ilkerin arac iyi gidiyor standart leonla karsılastırmak lazım..:D

passatta bi sorun yok yururu de iyi. ayrıca passat leondan agır + tup var + bagajda bikac esya oldugunu soylediler. 150hp vemez 10 kusur yasındaki arac illaki kayıp vardır. sonuc gayet normal...

İki araçta yepyeni olsa passat daha hızlı bir araba . Bagajda 100kg olduğu söylendi. Rollingde 100kg fark yaratır. Tüp olmasıda başka bir etken motorda güç kaybı yapsama bile (ki yapıyor kesinlikle) gaz sistemininde + getirdiği bir ağırlık var..

Stock arabada LPG , Ayarı güzelse HP yükseltir bunu unutma ;)
Tabi LPG de kullanması gerek..
İki araçta yepyeni olsa passat daha hızlı bir araba . Bagajda 100kg olduğu söylendi. Rollingde 100kg fark yaratır. Tüp olmasıda başka bir etken motorda güç kaybı yapsama bile (ki yapıyor kesinlikle) gaz sistemininde + getirdiği bir ağırlık var..

Ciğerli benim araba =)

Stock arabada LPG , Ayarı güzelse HP yükseltir bunu unutma ;)
Tabi LPG de kullanması gerek..

İlk kalkışında LPG de unutmuştu sonra benzine aldı yeniden denedik.

Ben bravo tjetimle oldukça sağlıklı servis bakımlı 96 model a4 1.8tq ile denemiştim. 130 140 a kadar önde oluyordum sonra geçip 3-4 boy atıyor en az buarada a4 1.8t passattan daha ağır.. Özellikle 3 ve 4. vitesde farkın açılması garip bi durum bence başka bir 1.8t ile daha denemek lazım..

Ben bravo tjetimle oldukça sağlıklı servis bakımlı 96 model a4 1.8tq ile denemiştim. 130 140 a kadar önde oluyordum sonra geçip 3-4 boy atıyor en az buarada a4 1.8t passattan daha ağır.. Özellikle 3 ve 4. vitesde farkın açılması garip bi durum bence başka bir 1.8t ile daha denemek lazım..

+1

Ayrıca Quattro kendi başına rollingde dezavantajdır. Hayatın gerikalanında bence avantajdır ayrı konu :D:D

ozan muratın arabayı dıyosan al sana benzer sonuc ama 2 ye 4 kısı yaptık bız hahaha:D
http://www.streetfire.net/video/seat-leon-16-16v-105-hp-vs-audi-a4-18t-150-hp_645118.htm

Geri
Üst Alt