Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON 1.2 TSI MOTOR YAĞ TAVSİYESİ

Servise gitmeden önce randevu alırken mobil olmasını istiyorum diye belirtebilirsin, onu koyarız demişlerdi bana.. Garantiyi etkilemiyor sonuçta servis değiştiriyor.

Servise gitmeden önce randevu alırken mobil olmasını istiyorum diye belirtebilirsin, onu koyarız demişlerdi bana.. Garantiyi etkilemiyor sonuçta servis değiştiriyor.
Usta valla ben servise deyince bizim kullandığımız yag bu onu al gel dediler fisi ve makbuzu ile...baska bisi demediler...bileydim soylerdim valla:-(

Usta valla bende biraz asiri titizim...garanti bozulur diye bisi yaptiramiyorum:) :)
Senin kadar cesur değilim anlayacağın:) :)
Bende ciddi ciddi araştırdım soruşturdum usta kullananları dinledim..gercekten iyiymiş lafım yok ona:) :) :)
şu servisin sevmedigi kıl musteri portfoyu saka bi yana bakma en iyisini yapıyorsun hocam

şu servisin sevmedigi kıl musteri portfoyu saka bi yana bakma en iyisini yapıyorsun hocam
Aynen usta sevmesinler beni:)
Kimsenin hakkini yemem ama hakkimi da yedirmem :)
Valla usta en iyisi mi yoksa kötüsü mü bilmiyorum benimkisi böyle bibhuy işte :)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Servisten servise değişiyor herhalde. İzmir MBU dan aldım mobil koydurabilir miyim dedim. 5-30 olduktan sonra sorun olmaz dediler. Ben mi alıp getireceğim diye sorduğumda öyle bir uygulamamız yok. Randevu alırken mobil diye belirtin onu ayarlarız dediler. İçinize sinen hangisiyse artık :)

Servisten servise değişiyor herhalde. İzmir MBU dan aldım mobil koydurabilir miyim dedim. 5-30 olduktan sonra sorun olmaz dediler. Ben mi alıp getireceğim diye sorduğumda öyle bir uygulamamız yok. Randevu alırken mobil diye belirtin onu ayarlarız dediler. İçinize sinen hangisiyse artık :)
ne istersen koyuyorlar demekki :)

Iyi bana en azından disardan kendim almama izin verdiler...:)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Geri
Üst Alt