Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON 1.2 TSI MOTOR YAĞ TAVSİYESİ

o kadar ince düşünmeye yok yaw 5w 30 visiko da castrol ün hangi yağını koyarsan koy yürür gider hiç sıkıntı olmaz konu boşuna uzuyor bnce bu kadar detaylı tartışılacak bir konu olduğunu düşünmüyorum açıkçası

Aynen bende sarı kaplı varmış ama ben yeşil kutulu magnetic koydum sorun yok yola devam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen bende sarı kaplı varmış ama ben yeşil kutulu magnetic koydum sorun yok yola devam

Sent from my iPhone using Tapatalk
Peki kardeşim yardımların icin teşekkürler..
[doublepost=1442000147,1441999874][/doublepost]
o kadar ince düşünmeye yok yaw 5w 30 visiko da castrol ün hangi yağını koyarsan koy yürür gider hiç sıkıntı olmaz konu boşuna uzuyor bnce bu kadar detaylı tartışılacak bir konu olduğunu düşünmüyorum açıkçası
Düşüncene saygı duyarım ama benim kafama takildigi için burda arkadaşlardan yardım almak istedim hata mi yaptım??

Valla ben aracı aldığım ilk günden beri mobil 1 esp 5w30 kullanıyorum yaklaşık 5 defa değişim yapıldı 6.da yakında olacak ben çok memnunum garanti den çıkıyor ama serviste dışarıdan koyulan yağlar serviste tanıdığınız varsa sıkıntı olmaz ama yoksa bakım formuna direk müşteri yağı kullanıldı diyorlar ondan sonra da herhangi bir ses olsa sizin yağdan diyerek garantiyi kullandırmıyorlar

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt