Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

LEON 1.2 TSI MOTOR YAĞ TAVSİYESİ

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında fimus tarafından paylaşıldı.

1. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Selam arkadaşlar..aracimin 15 bin bakimi geldi ve servisten randevu aldım...yağımi kendim alacagim...servis bana castrol 5w-30 kullandıklarini söyledi...bende biraz araştırma yaptim bu 5w-30 castrolda bi edge bide magnetec olmak üzere iki tane var..ben hangisini almaliyim bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim...

Bunu beğendi. Samet Balcik bunu beğendi.
  2. xure

xure FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.163
    867
    113
    Edge son 6-7 senedir 2-3 defa formül değiştirdi ve magnatec'ten biraz daha pahalıdır 10 bin km gitmesine rağmen hala özelliğini kolay kolay kaybetmez 2sinide kullanabilirsiniz tereddütsüz bence

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  3. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Usta peki en iyisi hangisi...15 bin km gitmek icin bi dahaki bakima kadar...

4. xure

1.163
    867
    113
    edge al öyle ise
    [doublepost=1441897591,1441896971][/doublepost]Bu arada ben mobil kullanıyorum :)

5. Canapell

Canapell SCW Üyesi

124
    80
    28
    Benzinli 1.2 tsi benimki.

Serviste icine sifir cikista edge 5w30 koymuslar ki kaput altinda da oyle yaziyor.

15bin bakimi gelince yine aynisi koyulacak.

Bilgi olsun.

6. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Tmm usta edge alayim ozaman ben:) :)
    Mobil nasıl peki..ama servis castrol dedi bi kere kacari yok castrol alicaz:)
    [doublepost=1441902550][/doublepost]
    Hmm desene ozaman bizimkinin içinde de edge var söyledigin iyi oldu saolasin kardeşim...

Bunu beğendi. Canapell bunu beğendi.
  7. xure

1.163
    867
    113
    servis koca koca varille aliyo anlasmasi var nolcak :) mobil kötü olsa ben koyarmiyim :)) zenginim söylememe gerek yok sanırım

Samet Balcik ve fimus bunu beğendi.
  8. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Orası öyle usta servis nere ile anlastiysa ordan alır...bizde garanti bitene kadar castrol alacağız :) :)
    Mobilide arastirdim kullananlardan oda baya baya iimis:)
    Zenginliğine laf etmedik affola usta:)

Bunu beğendi. xure bunu beğendi.
  9. xure

1.163
    867
    113
    Estağfurullah valla ben garantili araba kullanamıyorum yok o bozuyo bu bozuyo ben geleemiyorum oyle islere hocam aldığım gun daha tavani kaldirip lens montaji yaptim ışık icin mobil cidden iyi ama

10. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Usta valla bende biraz asiri titizim...garanti bozulur diye bisi yaptiramiyorum:) :)
    Senin kadar cesur değilim anlayacağın:) :)
    Bende ciddi ciddi araştırdım soruşturdum usta kullananları dinledim..gercekten iyiymiş lafım yok ona:) :) :)

Bunu beğendi. xure bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş