Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LED XENON ÖNERİSİ

Bugün baktim sağ taraf yukardan kolay takilir gibi duruyo sol taraf akü falan var biraz sıkışık varmı bir püf noktası

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Bayadır r3 9600 lumen led bakıyorum aliexpressten ama korkuyodum.iki sorum olucak.2016 ibiza da r3 led arıza lambası yakıyor mu? Bir de sis lambası h kaç? H8 diyorlar ama r3 ün h8 ini bulamadım.h11 uyar mı acaba kesme biçme yapmadan?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kimse bilmiyor mu h8 ile h11 in 2016 style ibizanın sis farına uyup uymayacağını? En yakın zamanda sipariş vermeyi düşünüyorum da r3 9600 olan led in h8 ini bulamadım.h11 uyuyorsa ondan sipariş vericem.kesin bir bilgi verirseniz sevinirim.

Uzerindeki ampulu sokup resmini paylasirsan hangisinin oldugunu soyleyebilirim

Seat Candır Gerisi Heyecan

Uzerindeki ampulu sokup resmini paylasirsan hangisinin oldugunu soyleyebilirim

Seat Candır Gerisi Heyecan

Ampul h8 tahmin ettiğim gibi.h11 uyar mı sizce?
75421a6cc9211a54d617b18d845ee170.jpg
d3922c90b29c95576bf95e4387604083.jpg
6bcf4accb021142b3a3fec76f99c6738.jpg

Kimse bilmiyor mu h8 ile h11 in 2016 style ibizanın sis farına uyup uymayacağını? En yakın zamanda sipariş vermeyi düşünüyorum da r3 9600 olan led in h8 ini bulamadım.h11 uyuyorsa ondan sipariş vericem.kesin bir bilgi verirseniz sevinirim.

2012 sonrası ibizaların style reference farketmez sis farları h8 dir bu ampulun h11 den farkı soket yönüdür eger r3 led kullanıcaksanız h11de uyar sebebi ampul yuvaları aynıdır ve soketi ampulun dibinde olmak yerine kabloyla uzatıldığı için h8 h11 farkı bu ledde bulunmamasıdır.

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt