Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LED XENON ÖNERİSİ

Niken nette 120tl civarı photon ise gereksiz pahalı geliyor bana göre. @İlkerfr682niken kullanıyor aydınlatması iyi ama kısalara oturmuyor takan kişi japonla yapıştırmış bizde onları uzunlara takıp kısalara aliexpresten sipariş ettik.

Trakya'dan gönderildi..

Çorluda nerden temin edebiliyim önericeğim bir yer var mı? Cumartesi yada cuma gidip bakıyım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba az önce İbizama led xenon far sordum phaton 320 Niken 200 fiyat verdi sizce fiyatlar normal mı? H7 benim aracın farları , ne yapabilirim bu konuda önerisi bilgisi olan var mı fiyat normal bi alıyım mı yoksa pahalı mı? Önerdiğiniz marka var mı ve de uzun kısa sis led xenon düşünüyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
photon marka led için 200 TL normal, kardeşim golf 5 ine almıştı Tekirdağ merkez sanayiden.

Çorluda nerden temin edebiliyim önericeğim bir yer var mı? Cumartesi yada cuma gidip bakıyım

Netteki fiyatlara yakın bulabilecegin biyer yok diye biliyorum hepsi sana verilen fiyatlarda veriyo biz netten alıp kendimiz takıyoruz daha uygun olsun diye :)

Trakya'dan gönderildi..

Niken ağrıza ışığı yakmaz dimi? Ben plakalığıma basit bir led taktım arıza verdi phaton taktım arıza söndü

Niken ağrıza ışığı yakmaz dimi? Ben plakalığıma basit bir led taktım arıza verdi phaton taktım arıza söndü

2016 leonda arıza vermedi

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt