Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led Vs Plazma?

bu arada kablo önemini belirtince aklıma geldi 1 üst modeli var panasonicin hd uydu alıcılı :) dahili yani kablo gerekmiyor ve aradaki fark sadece alıcı fiyatı kadar? sizce napsam iyidir?...

Uydu alıcılıyı al abi. Hem görüntü kirliliği, kablo kalabalığı kalkar aradan. Hem de daha kaliteli, hızlı reaksiyon alırsın televizyondan. Vay efendim digitürk için falan ayrı kutu derlerse de gerek yok. Televizyonun arkasında kart girişi gibi bir yer var. Hizmet sağlayıcı modül veriyor ve güzelce seyredebiliyorsun. :)

Ben yine ısrarla NeoPlasma panelli televizyonu tavsiye ediyorum :)

Uydu alıcılıyı al abi. Hem görüntü kirliliği, kablo kalabalığı kalkar aradan. Hem de daha kaliteli, hızlı reaksiyon alırsın televizyondan. Vay efendim digitürk için falan ayrı kutu derlerse de gerek yok. Televizyonun arkasında kart girişi gibi bir yer var. Hizmet sağlayıcı modül veriyor ve güzelce seyredebiliyorsun. :)

Ben yine ısrarla NeoPlasma panelli televizyonu tavsiye ediyorum :)
gittim aldım ama bu kart olaylarından falan haberim olmadığından saçma geldi sonradan alıcılı tv... bozulursa sıkıntı olur ayar konusunda tvyi götürmek gerekebilir falan diye düşünürken birde ellerinde sadece rafta olan alıcılı tv kalmış, o yüzden onu almadım alamadım... düz olanı aldım... yarın servisi arıcam bakalım bi kurulsun görüşlermi yazarım tekrardan... herkese teşekkürler...

bu gün tv yi kurdular ancak uydu bağlantısı olmadığından tvyi deneyemedim.ama harddiskte envai formattaki bütün videoları fotoğrafları müzikleri sorunsuz açtı.hd avatar vardı görüntüsü gerçekten görülmeye değer... tek sorun altyazıları açmıyor.şimdi internetten araştırdım alt yazı ismiyle filmin ismi birebir aynı olması gerekiyormuş. şimdi filmleri düzenledim tekrar deneyince o konudada bilgi paylaşımı yaparım. sanki biraz sesi az gibi geldi. 2+1 logitech ses sistemi vardı boşta onunla denedim kulaklık girişinden dene dedi servis... ama yemedi...

ben çok geriden mesaj yazmışım hayırlı uğurlu olsun

bu gün tv yi kurdular ancak uydu bağlantısı olmadığından tvyi deneyemedim.ama harddiskte envai formattaki bütün videoları fotoğrafları müzikleri sorunsuz açtı.hd avatar vardı görüntüsü gerçekten görülmeye değer... tek sorun altyazıları açmıyor.şimdi internetten araştırdım alt yazı ismiyle filmin ismi birebir aynı olması gerekiyormuş. şimdi filmleri düzenledim tekrar deneyince o konudada bilgi paylaşımı yaparım. sanki biraz sesi az gibi geldi. 2+1 logitech ses sistemi vardı boşta onunla denedim kulaklık girişinden dene dedi servis... ama yemedi...

Abi yeniden hayırlı olsun. Altyazıyı görme durumunu üşendiğimden denemedim açıkçası. Oluryorsa eğer on numara ama :) Aslında 2+1 ile aynı kuvvette hoparlörü var televizyonun 20 watt'cık.. Sesi alamamanın sebebi ise şu. Ayarlar'dan ses kısmına geçtiğinde digital ve analog olmak üzere iki tane seçim bulabileceğin bir kısım olacak. Oradan digital'i analog'a çevirirsen hoparlörlerden ses alabilirsin. Eğer televizyonun bizimki gibi kırmızı, sarı, beyaz renkli component kısmı olmayanlardan ise ek kablo gelmiş olması lazım kutuyla beraber. O kabloların takıldığı yerde girişi olması lazım. Yine olmazsa haberleşelim tekrar.

Abi yeniden hayırlı olsun. Altyazıyı görme durumunu üşendiğimden denemedim açıkçası. Oluryorsa eğer on numara ama :) Aslında 2+1 ile aynı kuvvette hoparlörü var televizyonun 20 watt'cık.. Sesi alamamanın sebebi ise şu. Ayarlar'dan ses kısmına geçtiğinde digital ve analog olmak üzere iki tane seçim bulabileceğin bir kısım olacak. Oradan digital'i analog'a çevirirsen hoparlörlerden ses alabilirsin. Eğer televizyonun bizimki gibi kırmızı, sarı, beyaz renkli component kısmı olmayanlardan ise ek kablo gelmiş olması lazım kutuyla beraber. O kabloların takıldığı yerde girişi olması lazım. Yine olmazsa haberleşelim tekrar.
component kısmı var renkli renkli bir sürü giriş var ancak benim ses sistemi normal küçük jaklı kulaklık ucu gibi yani... servis elemanı kulaklık girişinden dene desteklerse çalışır dedi ama olmadı.ekstra bi kablo çıkmadı... ama 2 büyük 1 küçük yuvarlak bişiler var böle ortadan açılıyor falan kullanım klavuzuna baktım kabloyu geçiriosun içinden... ne işe yarar anlamadım.inş. şu altyazı olayı çalışır daha deniyemedim. ses olayını bide senin dediğin gibi yapayım bakayım fark edicekmi.

altyazı olayı tamamdır şakır şakır videoları açıyor... ses olayında dediğine baktım ama öyle bi seçenek bulamadım...

Geri
Üst Alt