Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi.

H işimi görür o zaman.tekik verisi 210 değil tsi ların :)

sonuçta kışlık lastik ve kış vakti sürat yapacak 210 u geçecek halimiz yok değil mi abi :)

teşekkürler bilgi için. bu arada komik bir şey. bizim 1,4 passatn lastikler W serisi sanki 270 yapma kapasitesi var :D

bence h serısı kısın ısını gorur

---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

H serisi 5dk. mı dayanıyo resmi olarak..
onlar 1 saat için değil mi. ??

cok eskıden okudugum aklımda kalan yabancı kokenlı bır dergıde kı bılgı gunumuzde gecerlılıgını yıtırmıs olabılır belkıde gecerlı olabılır

benim bildiğim 1 saat..
Veyron'un sadece 23dk. mı neydi ama depoyu 15dk.'da bitiriyo diye muhabbeti dönüyodu.. :)

benim bildiğim 1 saat..
Veyron'un sadece 23dk. mı neydi ama depoyu 15dk.'da bitiriyo diye muhabbeti dönüyodu.. :)

Yıgıt lastıkte son nokta formula-1 orada bıle araclar cok kısa surede lastıklerı bıtırıyorlar standart bınek arac lastıklerının bır saat son hız degerlerıne dayabılecegını dusunmuyorum

Mehmet abi onlar deli gibi yol tutuyo ve onlar lastik değil başka bişi özellikle radyal lastiklere göre.. :)

Mehmet abi onlar deli gibi yol tutuyo ve onlar lastik değil başka bişi özellikle radyal lastiklere göre.. :)

haklısın sunuda unutmamak gerekır standart lastıkler kullanım omurlerı boyunca o hızlara trafıkte kac kere cıkabılır kac dakıka o hızda trafıkte gıdebılır o degerlerı yakalayabılmesı ıcın ozel pıst lazım

Dunlop Sport Max tavsiye ederim Emrecim ama yazmamışsın seçeneklerde... =)

Kışlık deil ama aldığım kişi kışında idare eder seni dedi ne kadar doğru bilmem ama tanıdığımız bir lastikçi yani...

doukancım şöyle söyleyim. son 3 haftadır haftanın bir kaç günü sabah okula giderken yol bilgisayarında gizli buzlanma uyarı işaretini görüyorum :) istanbulda belki idare edebilir ama eskişehirde sanmıyorum :) ama dunlopun vardır muhtemelen kışlık bakmak gerek.

Geri
Üst Alt