Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi.

Faruk abi o ne ya öyle..
benim kafa kel bari hatun saçlı olsun.. :D :D

Yiğit en sıkıcı sorulardan birini bitirmiş oluyorsun işte 1-0 önde başlıyon maça daha ne olsun :D:D:D biyere gidecek zaman sana asla sormaz bu hanım saçım başım nasıl diye:D:DD: bu yazdıklarımdan sonra sitedeki bayanlar fena kızacak bana.

konu neydi yaaa, Emre lassa mı almıştın hahahahahaaa.

abim o tarz sorulara bakmadan güzel 3 kere söyledikten sonra pes ettiler şu zaman kadar..:D :D

emre şimdi sen ne aldın manav mı lassa mı ben bişey anlamadım bana da ayırdın dimi :D

manavdan lastik almış abi daha ucuza gelmiş.. :D :D

Serhat abi bu falsolu lafın üzerine ufak bi dokundurma yapardım ama bugün yeterince gıcık kaptın zaten bana..

:D :D

iki kilo da bana alsın burdakiler organik değil :D

abi yenge okuyormu bunları :D

yiğitcim bugün olan bir olay tam senlikti valla. acil yardım dersine girdim tıp fakültesi hemşirelik bölümünde hemşire adayları ile. konu suni tenefüs :D bir maket var herkes sırayla suni tenefüs yaptırıyor.bir hatun geçti maketin başına ama hatun kızıl saçlı beyaz tenli yeşil gözlü 175 180 cm boylarında bir afet :D tam manav kızı :D bu tam suni tenefüs yaparken offf offf dedim. kız duymş ders çıkışı geldi ne dediğini duydum seni arıcam dedi bir öpücük attı gitti :D:D:D

Oh_My_God_1.gif

bi de sevgilimi çok seviyorum diyosun shame on you..
bi imaj daha sana.. :D :D

post-2487-1218333663.jpg

Geri
Üst Alt