Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kurtköy full açılış indirimi

kökten çozum bence ülkeyi terk etmek yaşanmaz oldu valha :(

öyle deme be abi alınırım sonra :( bizim memleketimiz cennet cennette biz yaşamayı yaşatmayı bilmiyoruz..
bu ülke almanların elinde olsaydı neler olurdu hayal bile edemiyorum :))

bana göre kökten çözüm LPG :D

öyle deme be abi alınırım sonra :( bizim memleketimiz cennet cennette biz yaşamayı yaşatmayı bilmiyoruz..
bu ülke almanların elinde olsaydı neler olurdu hayal bile edemiyorum :))

Tek bir açıdan bakacak olursak bol bol porsche'lar bugattiler olurdu :D :D

Tek bir açıdan bakacak olursak bol bol porsche'lar bugattiler olurdu :D :D

ben aslında düzen ve intizamdan bahsettim almanyada yaşayan akrabalarım var
geçen yaz buraya gelmişlerdi ısrarla şunu iddia ediyorlar
biz almanyada bu kadar X6 ve Q7 görmedik Türkiyede her caddede karşımıza çıkıyor

valaha ben genel olarak yonetenlerı sevmıyorum sevenede lafım yok tabı o yuzden pek kalasımda yok ulkede :( zengın ulkeyız tabıkı olucak porcheler :D

yaw sriye mazotunan öldürtecen mi motoru..kim bilir ne vardır içinde

benım bu hafta okul yok ya :D

indirimli tarife varken hiç gerek yok normal tarifeli firmalara. bende otobil dışı benzinimi aylardır Fullden alıyorum.

Kurtköy'ün neresinde yahu..
TEM'den çıkıp ilk sağdan ayrıldığındaki ara yolda mı..çaprazında Opet vardı sanırsam oralarda bi PO olması lazımdı orası mı. ??

Kurtköy'ün neresinde yahu..
TEM'den çıkıp ilk sağdan ayrıldığındaki ara yolda mı..çaprazında Opet vardı sanırsam oralarda bi PO olması lazımdı orası mı. ??
evet tam olarak orası yiğit
o PO şimdi full oldu

Geri
Üst Alt