Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kumho Ku31 205/40/17 görüşünüz nedir?

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında setnogrom tarafından paylaşıldı.

1. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Merhaba;
    Kumho KU31 205/40/17 almayı planlıyorum sizce nasıl olur?Fiyat olarak 145 liraya düşürttüm.Bu ku31 lerde bazılarında çift yanak söz konusu XL modeli kaldırım vs için çift yanaklı üretilmiş.
    Bir tane lastikcide buldum fakat W hız.İbiza için W nasıl olur?Ne kadar geç ısınır bunu bilemiyorum.

xx

2. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Kullanmadım ama kumhonun ıslak zeminde genel olarak zayıf olduğunu biliyorum engin abi

3. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    ben kumho kullandım hiç memnun kalmamısdım yol tutus çok kötü konfor dersen hiç yok basket topu gibi bir lastik firen mesafen uzar

iyi tarafı kolay kolay yanak yapmaz :)

4. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    paranı boşa verme.kumho çok kötü.

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    fıyat performans ılıskısı ıyı,arkadasım cooperS ınde arabayı aldıgında ılk sahıbı yenı taktıgı ıcın kullanmıstı,ama ıslak zemınde basarısız b lastık

6. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Ben kullanıyorum suanlık gayet memnunu ıslak zemınde dıkkatlı kullandıgım ıcn pek denemedım ama kuru zemınde kötunun en ıyısı dıyeıblırım vırajda kaymadım hıc masallh :)

7. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Contimental e 140 dediler abi burda hamur olarak vs cok güzel tavsiye ederim

8. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    ku 31'le 1.6 102hp lik araba ıslak zeminde 2. viteste dip gaz yapınca kafası sağa sol oynuyordu...sanırsın ki V8 motorlu çok güçlü bir araba:D:D

9. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Bu lastik hakkında iyi diyende var kötü diyende var.Benim için konfor performans ve fiyat ilişkisi önemli.Continentaller için herşey iyi ama yıpranma sorunu var en erken tükenen lastikler arasında.
    Birde marka bazında değilde model bazında yorum yapmak lazım.Aynı markanın modelleri arasında uçurumlar oluyor.Ku31 hakkında fikir verebilirseniz çok sağlıklı olur herkes için.

xx

10. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
    ee anlamdm ben kafa sallaması için illa v8mi olması gerekiyor ıslak zemibde bu cok normal degilmi sıfır 2011 polo 1.4 85 beygir 3000kmlik lastik war hemde michelin aynsını oda yapıyor bence kumhoyu kötülemyn fiyatına göre iydr michelin vs kadar olmasada kore ve çinlrn en iyisi marshalı fln katlr yani engn abi iyidr

Sayfayı Paylaş