Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumho Ku31 205/40/17 görüşünüz nedir?

ku 31'le 1.6 102hp lik araba ıslak zeminde 2. viteste dip gaz yapınca kafası sağa sol oynuyordu...sanırsın ki V8 motorlu çok güçlü bir araba:D:D

ıslak zemınde en ıyı markalardakı lastıklerde bunu yapıyor benm suan aracımda ku31 var oncekı lastıklerımde lassaydı sıfır denecek kadar ıyılerdı ıslak zemınde 1. ve 2. vıteste saga sola oynuyordu bıde benım aracım 75 hplık bı aractı ;) suanda ku31 var bence bırcok markaya ve fıyatına göre ıyı bır lastıktır kendimce .:eek:key:

iyi lastik kullanmasak dediklerinize inanıcam =)
2010. 9.hafta üretimi pirelli zero rosso 225/40/18 (ku 31 lerde aynı ölçüydü) kullanıyorum, kuruda neyse ıslakta da o..
kafa oynamadığı gibi , frenajda da hiç bir sıkıntı yok...tek kötü yanı bu lastik ısınana kadar biraz uğultu yapıyor...

ıslak zemınde en ıyı markalardakı lastıklerde bunu yapıyor benm suan aracımda ku31 var oncekı lastıklerımde lassaydı sıfır denecek kadar ıyılerdı ıslak zemınde 1. ve 2. vıteste saga sola oynuyordu bıde benım aracım 75 hplık bı aractı ;) suanda ku31 var bence bırcok markaya ve fıyatına göre ıyı bır lastıktır kendimce .:eek:key:

yusuf burada kendin de söylemişssin..KENDİNCE iyi lastikler bunlar..
hangi otorite kumhoyu ya da lassayı kriter olarak alıyor? sana göre değil de otoritelere göre değerlendirirsek daha mantıklı bir kıyaslama olur..
zira topic'i açan arkadaş lastik hakkında kıyaslama değil bilgi istemiş..
o yüzden artısı eksisi ne var ne yok söyleyelim..

Ben KU31 kullandım 2 takım yağmurda o kadar başarısız değil bence 40.000km kullandığım lastik bile sorunsuzdu bu birazda kullanımla alakalı düzgün kullanılırsa sıkıntı yaratmaz parasına göre iyi ama iyi lastiklere göre tabiki kötü bi lastik......

15 inç jantlarımda kullandığım Dunlop lemans 703 lerin 17lerini aldım arkadaşlar.Daha önceki dunloplarımıda aynı yerden almıştım.En iyi yol bildiğin yoldur:)
Herkese yorumları için tşk ederim

xx

Ku31 iyi ortalama bir lastiktir çoğu kullanıcıyı tatmin eder ve kesinlikle dandik değildir. 2 senedir diğer aracımızda kullanıyoruz ben gayet memnunum.

Bu da AutoBild in lastik testleri sonuçları:

AutoBild (DE) 2007 - 205/55 R16

1) Continental Premium Contact 2 ***
2) Bridgestone Turanza ER300 ***
3) Dunlop SP Sport Fastresponse ***
4) Kumho Ecsta KU31 SPT ***
5) Toyo Proxes CF1 **
6) Pirelli P7 **
7) Vredestein Sportrac 3 **
8) Goodyear Excellence **
9) Michelin Pilot Primacy HP **
10) Hankook Ventus Prime K105 **
11) Fulda Progresso *
12) Chengshan CSR169 -

AutoBild Sport (DE) 2007 - 205/45 R16

1) Hankook Ventus S1 evo ***
2) Goodyear Eagle F1 GS-D3 ***
3) Pirelli PZero Nero ***
4) Kumho Ecsta KU31 SPT **
5) Michelin Pilot Exalto 2 **
6) Barum Bravuris **
7) Fulda Exelero **
8) Yokohama S.drive *
9) Firestone SZ-80 *
10) Fortuna F2000 Sport -

Yanlız iş performans boyutundaki lastiklere geçince biraz geride kalmaya başlamış:) yanlız enteresan olan michelin pilot sport 2 nin önünde olması:)

utoBild (DE) 2008 - 225/45 R17

1) Goodyear Eagle F1 Asym. ***
2) Hankook Ventus V12 Evo ***
3) Bridgestone Potenza RE050A ***
4) Continental Sport Contact 3 ***
5) Pirelli PZero Nero **
6) Dunlop SP Sport Maxx TT **
7) Firestone Firehawk SZ90 **
8) Nokian ZG2 **
9) Uniroyal Rainsport 2 **
10) Kumho Ecsta KU31 SPT *
11) Vredestein Ultrac Sessanta *
12) Barum Bravuris 2 *
13) Michelin Pilot Sport 2 *
14) Fulda Exelero -
15) Kenda KR20 -
0) Vredestein Quatrac 3 (celoroční) -
0) Goodyear Vector EV2° (celoroční) -

Ku31 iyi ortalama bir lastiktir çoğu kullanıcıyı tatmin eder ve kesinlikle dandik değildir. 2 senedir diğer aracımızda kullanıyoruz ben gayet memnunum.

Bu da AutoBild in lastik testleri sonuçları:

AutoBild (DE) 2007 - 205/55 R16

1) Continental Premium Contact 2 ***
2) Bridgestone Turanza ER300 ***
3) Dunlop SP Sport Fastresponse ***
4) Kumho Ecsta KU31 SPT ***
5) Toyo Proxes CF1 **
6) Pirelli P7 **
7) Vredestein Sportrac 3 **
8) Goodyear Excellence **
9) Michelin Pilot Primacy HP **
10) Hankook Ventus Prime K105 **
11) Fulda Progresso *
12) Chengshan CSR169 -

AutoBild Sport (DE) 2007 - 205/45 R16

1) Hankook Ventus S1 evo ***
2) Goodyear Eagle F1 GS-D3 ***
3) Pirelli PZero Nero ***
4) Kumho Ecsta KU31 SPT **
5) Michelin Pilot Exalto 2 **
6) Barum Bravuris **
7) Fulda Exelero **
8) Yokohama S.drive *
9) Firestone SZ-80 *
10) Fortuna F2000 Sport -

Yanlız iş performans boyutundaki lastiklere geçince biraz geride kalmaya başlamış:) yanlız enteresan olan michelin pilot sport 2 nin önünde olması:)

utoBild (DE) 2008 - 225/45 R17

1) Goodyear Eagle F1 Asym. ***
2) Hankook Ventus V12 Evo ***
3) Bridgestone Potenza RE050A ***
4) Continental Sport Contact 3 ***
5) Pirelli PZero Nero **
6) Dunlop SP Sport Maxx TT **
7) Firestone Firehawk SZ90 **
8) Nokian ZG2 **
9) Uniroyal Rainsport 2 **
10) Kumho Ecsta KU31 SPT *
11) Vredestein Ultrac Sessanta *
12) Barum Bravuris 2 *
13) Michelin Pilot Sport 2 *
14) Fulda Exelero -
15) Kenda KR20 -
0) Vredestein Quatrac 3 (celoroční) -
0) Goodyear Vector EV2° (celoroční) -

sonuclara bakarsak zaten hıcte kotu gozukmedıgı ortada :)

yusuf burada kendin de söylemişssin..KENDİNCE iyi lastikler bunlar..
hangi otorite kumhoyu ya da lassayı kriter olarak alıyor? sana göre değil de otoritelere göre değerlendirirsek daha mantıklı bir kıyaslama olur..
zira topic'i açan arkadaş lastik hakkında kıyaslama değil bilgi istemiş..
o yüzden artısı eksisi ne var ne yok söyleyelim..

Haklısın volkan ben kendımce soyluyorum memnun kaldıgımı bılgı olarakta zaten asagıda verılmıs bılgıler tsekkrler allah kımsenın lastıgnı kaydırmasın :)

ku31 ben ıbızama sıfır almıstım 520 tl .. kuru zemınde harıka bır yol tutusu vardı ama yagmurlu bı havada tavsıye etmem ..

kumho ecsta spt modeli kullaniyorum 2 aydir inanilmaz memnunum bnmde kafamda soru isaretleri vardi kullanmadan once ama gayet basarili bir lastik yol sesi olsun hamuru olsun yumusak bir lastik yumusak olmasinin bir - tarafi omrunun az olmasi ama onu da fiyatindan kurtariyor

Geri
Üst Alt