Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kötü bir pazar sabahında kötü bir kaza yaptım..

gecmıs olsun ali !! sabahları ınanılmaz sakat yollar hele bıde pazar gunlerı !! kımse cıkmadıgı ıcın yoldakı buzlanma daha etkılı oluyor anladıgım kadarıyla arıza arabanın altında cok ıyı tanıgıdın bır yetkılı servıste tum sanzuman baglantılarını vs kontrol ettırırsen ıyı olur su anda yapılırken gorulmeyen bır arıza ılerde basına farklı masraflar acabılır

aynen rıza katılıyorum sagolasın

sagolasın , hallettık işlemleri işte bugun tutanak falan gelıcek. memurlarla ugrastık kaza yetmezmıs gıbı dıyo anlam veremıyorum bu kazayı sen yapmadın, alkollu bırı yaptı bunun ıcınde mahkemeyle ugrasırsınız falan fılan

şaşırmışlar
bu dengesiz memurlarda hep sizi buluyo

sagolun arkadaslar..

gecmıs olsun ali !! sabahları ınanılmaz sakat yollar hele bıde pazar gunlerı !! kımse cıkmadıgı ıcın yoldakı buzlanma daha etkılı oluyor anladıgım kadarıyla arıza arabanın altında cok ıyı tanıgıdın bır yetkılı servıste tum sanzuman baglantılarını vs kontrol ettırırsen ıyı olur su anda yapılırken gorulmeyen bır arıza ılerde basına farklı masraflar acabılır

mengerler'e verdik bakalım inş ılerıde bır sorun cıkartmaz.

bence bılınclı bı sekılde bı durt hasar sorumlusunu butun sanzuman kulaklarını vs vs kontrol etmelerı konusunda alttan alınan hasarda helekı boyle bır aracta ılerde ıstenmeyen bır durum olsun ıstemeyız :)

kanka ara sıra fırsat buldukça gidip arabaya bak :)

bu arada benımde arabama dun gece annesı pek mustesna bır taksici arka camurluk ve tampondan oksama yapmıs arabaya baktım sabah sarı sıyah

Geri
Üst Alt