Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kötü bir pazar sabahında kötü bir kaza yaptım..

görünüşte birşey yokmuş gibi duruyor aa bu ne dermiş gibide gelen polisler sen nasıl kurtuldun sana bısı olmadı falan gibi şeyler oldu. araçtada buyuk bır masraf var.

araçta masrafın fazla olması normal mercedes :) ama ben kendi yaptığım kazaların yanında bu kazaya bakınca çerez gibi geliyor :) geçmiş olsun tekrardan.

Geçmiş olsun kardeş, cana gelen mala gelsin... Üniversiteye hazırlanıyosun galiba,,, Hepsinden önemlisi senin pskolojin şu an , takma fazla kafana , dikkatli git yeter,

Bu ara sabah vakitleri yerde çiğ oluyor , çok tehlikeli , buz'dan farksız yani...

ama ben kendi yaptığım kazaların yanında bu kazaya bakınca çerez gibi geliyor :) geçmiş olsun tekrardan.

Çerezi , çömezi olmaz bu işin ,Allah kimseye göstermesin de -- Ya sağ çıkarsın - Ya sakat kalırsın - ya da Ölürsün... şakası yok yani bunun...

Geçmiş olsun kardeş, cana gelen mala gelsin... Üniversiteye hazırlanıyosun galiba,,, Hepsinden önemlisi senin pskolojin şu an , takma fazla kafana , dikkatli git yeter,

Bu ara sabah vakitleri yerde çiğ oluyor , çok tehlikeli , buz'dan farksız yani...

Çerezi , çömezi olmaz bu işin ,Allah kimseye göstermesin de -- Ya sağ çıkarsın - Ya sakat kalırsın - ya da Ölürsün... şakası yok yani bunun...

sağolasın..

Allah beterinden saklasın cümlemizi,cana gelceğine mala gelsin can sıkmaya değmez size bişey olmadıysa, dershane sınavı çıkısı kafa çok karmasık dalgın olur, Allah bidaha yaşatmasın

çok geçmiş olsun sende bişey olmaması büyük şans

Çok geçmiş olsun yol fotoğraftan belli oluyo zaten baya parlıyo arabanın tutunamaması normal. :/ tekrardan geçmiş olsun...

geçmiş olsun Ali kardeşim, benim merak ettiğim araba sürekli 4 çeker değilmi kayma imkanı zor değilmi ?

Çok geçmiş olsun,sabahları gizli buzlanmaya dikkat...

herkeze teşekkürler..

geçmiş olsun Ali kardeşim, benim merak ettiğim araba sürekli 4 çeker değilmi kayma imkanı zor değilmi ?

evet sürekli 4çeker araç , şahsen ben o kazayı nasıl yaptıgıma yanıyorum araba falan onemı yok herseyın yenısı gelır. polislerde şaşırdı 4 ceker araba nasıl kayar diye bende dediö bende oyle sanıyodumda hıc bı arabaya guvenılmezmış. değişik birşey oldu kilitledi kendini araba dümdüz gitti.

Geri
Üst Alt