Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

koltuklar için atlet kılıf

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63

Ekli Dosyalar:

2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.701
    113
    fiyatsal olarak uygun gözüküyor ama kesimi çok hoşuma gitmedi açıkçası, özellikle arka tarafını hiç beğenmedim.. yinede aşınan yerleri tam kapatıcağını düşünüyorsan alınabilir. komple kılıf almak istemiyorsan böyle çözümlerle aşınmayı örtebilirsin. hayırlısı

3. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    abi arka taraf önemli değil tam otursun, bi de resme baktıysan o yerin aşınmasını engellesin yeter! tabi kısmen de olsa kirlenmeyi engellemiş olacak...

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.701
    113
    resme baktım kardeşim, yaklaşık 15 cm kadar o kısmı kapatıyor gibi gözüküyor...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    teşekkürler abi...bakalım arkadaşların fikirleri de gelsin de alacam gibi...

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.701
    113
    hayırlısı olsun...

7. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    ben tavsiye etmem çünkü bu tarz ürünlerde malzeme hakkatten çok kötü. aldık denedik arkadaşa koltuğun yapısına cok uyumlu değil.

8. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    ya çok bi kalite beklemiyorum zaten uysun, korusun, engellesin yeter, elbette orijinal durmayacaktır yoksa.

9. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    vallahi ben yakında bizim araçlar için yapacam bakalım kafamda proje hazır. malzeme listesini de yaptım geriye sadece uygulama kalıyor. bakalım paylaşacağım forumdan zaten. çok aldım bu urunlerden ama hiçbiri verimli olmadı.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  10. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Bence çok kötü duruyor...Özellikle açık renk koltukta daha da sırıtacaktır..Ha benim için görsellik önemli değil,korusun dersen o ayrı tabi...

Sayfayı Paylaş