Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

koltuklar için atlet kılıf

Türkiye Basket Forması Al 2 tane hem arabanı fanatiklerden de korursun hem ayrı bi hava katar

de asıl kısım oturma kısımları orayı nasıl koruyacaz benim asıl amacım resimde gösterdiğim kısım

hem fanatiklerden korumaya gelince türk düşmanlarını ne yapacaz, bi bayrak aldım aracıma asmak için de asmaya korkuyorum, kimseye güven olmuyor, eve astım ben de...

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    15.5 KB · Görüntüleme: 11
de asıl kısım oturma kısımları orayı nasıl koruyacaz benim asıl amacım resimde gösterdiğim kısım

hem fanatiklerden korumaya gelince türk düşmanlarını ne yapacaz, bi bayrak aldım aracıma asmak için de asmaya korkuyorum, kimseye güven olmuyor, eve astım ben de...
Valla abi çok haklısın , oturulacak yere harici bi minder belki olur. Bende de var aynı düiünce ben öle yapmayı düşünüyorumm

Koltukta hava yastığı varsa kaza aninda sıkıntı olabilir.

Temizlik ve koltuk koruma yapirman lazım ben yaptırmadım ama bilen arkadaşlar yardımcı olacaktir

haluk çok çirkin be kardeşim :) bence sadece o aşınan yer için bir şeye bak. gerisi kalsın. kirlenirsede ne yapalım 6 ayda bi temizletiver. :)
benim görüşüm:eek:key:

Geri
Üst Alt