Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kol koyma aksesuarı

Doruk araba 2010 leon style tsi. bulduğun kol dayama 2005 öncesine uygunsa işime yaramaz :)

tamamdır ben haber vericem, eğer forumdan çok talep varsa ve ellerinde mevcutsa topluca alımda az da olsa biraz indirip yaptırabilirim diye düşünüyorum

valla benimkide 2009 makyajsız leon style tsi...bende o fiyatlardaysa ciddi düşünüorüm

şimdilik elimde bir mal olmadığı için resim koymam imkansız. Yarın gittiğimde eğer ellerinde bulunuyorsa orada resmini çekerim, zaten bulursam ayırtırım, hemen gelip resmini koyarım ondan sonra konusuruz. Kaç tane bulacağımı veya bulup bulamayacağımı bilmiyorum. Sonradan yalancı durumuna düşmeyeyim de. Şimdilik konuşmak için çok erken

ben bi resimleri ekliyimde elimdeki kolçağın alan olursa görüşelim bu resimleri dün çektim kesinlikle montoj yoktur bardaklık kısmına tam oturuyo orjinal deridir

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

2h8495g.jpg
[/IMG]
34s1ftj.jpg
[/IMG]
15mk3cx.jpg
[/IMG]
2uyofus.jpg
[/IMG]
rwkhfo.jpg
[/IMG]
4ke4co.jpg
[/IMG]

gayet şık ben bızzat canlı halını gordum..

ben eryada yaptırdım fıyatta daha uygundu ama kesınlıkle orjınal dıyorum yan sanayı cok arastırdım ya aracın dosemelerıne uymuyo ya arcan bazı yerlerını delıp oturtuyolar pek yavsıye etmem

benım sirkete (doğusoto ankara)geleblirsin bende ındırımlı halı yaklasık 420 tl civarınaydı,işçilik ücreti aldırmam,kredı kartı varsa taksit yapabiliriz vad farkı yok...

çok şıkmış gerçekten....ama bu kadar fiyatlı olması çok abartı olmuş...halbuki fiyatını makul seviyelere çekseler bir çok leon sahibi aracına taktırır..
benim leondan önceki aracım jetta comf.line idi..ne kadar çok alışmış olduğumu hafta sonu motor rodajı için gittiğim edirne yolunda anladım::(

Geri
Üst Alt