Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kol koyma aksesuarı

kol dayama takılı bir araç kullandığımda sürüş rahatlığı bariz belli ediyo kendini. ama bu fiyatlar olunca şürüş rahatsızlığını tercih ediyorum halaa :d

Kalitesi hakkında Faruk abiye katılıyorum. Kıranlardan birisi de benim. 550 lira verdim ve kırıldı. 40 liraya maslakta yaptırdım kırığı bayağı sağlam olduya benziyor. parayla konforu olçmemek lazım diye düşünüyorum.

arkadaşımın leonu için kol dayamayı istanbul oto2000'den bulduk. İsterseniz tekrar konuşup varsa haber verebilirim. Ona göre kargo falan bir şekilde ulaştırırım size.

Doruk ucuzsa bende isterim. Kaça aldınız mahsuru yoksa öğrenebilir miyiz?

170 tl vermiştik sanırım ama 200ü geçmedi ona eminim, ben en iyisi cuma günü uğrayayım başka istediğiniz birşey varsa sorarım hepsini yazarım buraya. Benim de bazı ihtiyaçlarım var da

Doruk bulursan ben talibim aldım de ogün akşam telle buluşup derhal ödemeni yapayım sana.

tamamdır abi haber vericem en geç cumartesi akşamı

bu arada ne renk istiyorsun acaba hani farklı renk döşemeleri var mı leonların bilgim yok ama eğer varsa renkte belirtirsen sevinirim.

ok abicim 533 374 7983ten ulaşabilirsin bana.

bu 170 tl olan kol dayama 2006 öncesi olan leonlar içinmi ?

Geri
Üst Alt