Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kol dayama???

Orjinal Kol dayama deil ama orjinali kadar şık oldugunu orjinalin yerini tuttugunu bende biliyorum serkan abinin sattıgı araçtan.. Fiatta gayet Güzel:eek:key:

saklama gözü var mı bunda? kapak açılıyor mu??

Bardaklıklar iptal oluyor,içi çok güzel süetmi desem kadifemi desem çok güzel bir kaplama yapılmış...Alınır yani..

toplu alımda avantajı boşverin kendisi başlı başına avantaj zaten :eek:key: kol dayama 500 :kizgin::kizgin::kizgin:

toplu alımda avantajı boşverin kendisi başlı başına avantaj zaten :eek:key: kol dayama 500 :kizgin::kizgin::kizgin:
gerçekten başlı başına avantaj Barış,zamanında bu ürünün aynısından vardı bende gerçekten gözü kapalı alınır o paraya kalite işçilik 10 numara 5 yıldız;)

alan varmı kol dayamayı? nasıl alabiliriz ebay dan.

ben daha alamadım arkadaşlar... buna ayırdığım bütçe diğer aracımın arka camı dağılınca ona gitti... kola dayama işi başka bahara kaldı :(

Geri
Üst Alt