Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kol dayama???

servis 550 tl isterken 260 tl uygun oluyor.

Ben seni sinirlendirmek yada kizdirma amacli birsey söylemek istemedim sakin yanlis anlama beni.Burada bir aile oldugumuz icin ben sahsi fikrimi ortaya koydum.Paylasimin icin ayrica tesekkür ederim arastirip ilani buraya koymussun.Fiyatin bana yuksek geldigini söyledim.Tabiki serviste en ufak bir parcanin bile degerinin katkat ustunde oldugunu hepimiz biliyoruz.Yine yanlis anlasildi isem özür dilerim!!!

Arkadaslar Istanbulda kalanlar Aksaray daki parcacilara baktilar mi? Kücüklanga caddesinde Oto Ercü var oraya bir sorun derim Gittiginizde Mesir Macuncu Cocugun selami ver derseniz yardimci olur yada Eskiden orda calisan simdi ise Florya ya yer acan Xpower Ümit agbi var Ben almanya ya Gelmeden Oraya Dükkan acti Gitmek nasip olmadi yine orayada ayni selami söylerseniz yardimci olur.Yine mi bulamadiniz ozaman bu linke bakin gönderme parasi dahil bile olsa okadar yuksek fiyat olmaz
seat leon armlehne | eBay

Geri
Üst Alt