Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı KNG 60

masallah kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

Allah kaza bela vermesin.

xx
amin cümlemize..

Tolga kardeşim hayırlı olsun :) F1 den sora izimden geliyorsun yakışır :D
teşekkür ederim sercan. senin izini biraz geçicem ama leonu hızla yapmaya başladım :) bu gidişle sende tozumu yutucaksın biraz hızlan :p:cool:

masallah kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
teşekkür ederim:)

Rabbim kaza bela vermesin, tekerleklerin düz bassın...
amin çok teşekkür ederim :)

ilk defa bi forumda bu kadar sessiz kaldım şimdi konuşma zamanı kng60 a siz görmeyeli baya bi değişiklik yapıldı.
  • koçexi çift egzoz ve 100lük krom başlıklar
  • FK 5mm lik spor yay
  • ABT ön panjur logosu ve plakalık
  • Pioneer 1400w champion serisi subwoofer
  • sisler ve farlar 8000k lik xenon

resimler en yakın zamanda forumda.:) sırada piano black kaplamalar ön tampon lipi ve stickırlar var.

valla ben cok begendım harıka olmus... allah kaza ve nazarlardan saklasın inşallah...

ilk defa bi forumda bu kadar sessiz kaldım şimdi konuşma zamanı kng60 a siz görmeyeli baya bi değişiklik yapıldı.
  • koçexi çift egzoz ve 100lük krom başlıklar
  • FK 5mm lik spor yay
  • ABT ön panjur logosu ve plakalık
  • Pioneer 1400w champion serisi subwoofer
  • sisler ve farlar 8000k lik xenon

resimler en yakın zamanda forumda.:) sırada piano black kaplamalar ön tampon lipi ve stickırlar var.

Son halinin resimlerini bekliyoruz... Önce SCW etiketi şart ama :eek:key:

teşekkr ederim gürkan. scw leri yekta abiden istedim artık gönderirmi göndermezmi bilemiyorum :D

Janlar süper, plaka harika... Ve ilk defa kırmızı bir Leon2 hoşuma gitti :) Allah kaza bela ceza vermesin, benzin çeyrek deponun altına inmesin inşallah :)

tekrar hayırlı olsun tolga kesinlikle yay şart aynı plaka devam :eek:

Geri
Üst Alt