Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı KNG 60

Gideri var arabanın cok güzel :D napsam bende kaplatsammı yoksa :D
kaplanacak tek renk bence azur mavisi :):cool:

kardeşim maşallah aracın çok güzel allah kaza bela ceza vermesin, zevkini çıkara çıkara binersin inş.
çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

Allah Tekerini Düz Bastırsın ;)
amin cümlemizin :)

:)

:eek: , bu plaka bir Ford dan geldi galiba, hayırlı olsun tekrar
çağlar abi aynen öyle :) plakamı bırakmıycam hep benle artık :)

araç bilgilerinide veriyim hazır burdayken. 63000 km de lpgli yeni takıldı.31bin e mal oldu bana. tabi plakasız :) plaka masrafları çok çok ayrı :) sadece sol arka kapıda derin çizikten dolayı macunsuz bi şekilde boya var. değişenide yok.servis bakımlı. üstünde bi body si var bide jantı. şimdilik tabi. yavaş yavaş yaza kadar yapıcam inş.

teşekkür ederim. şimdi yay almayı düşünüyorum ne almam gerek hangi yay ne kadar düşürüyo teknik desteğe ihtiyacım var:rolleyes:

eğer konfor olsun istiosan seat sport 3.5'luk yay almalısın ama baştan belirteyim arabayı çok fazla düşürmüyor özeliikle arka kısmı havada duruyor.. eibach 5 cmlik pro kit var konfor olarak çok zayıf benım gözümde ama arabayı çok güzel basıyo.

eibach prokit yayları focusda kulanmıştım. nefret ettim diyebilirim. ben arabayı basmak istiyorum. 5lik FK yaylar bide apexi ler var.acaba sürtme yaparmı konforu çok düşürürmü merak ediyorum. focustan sonra seatın süspansiyonları bana o kadar iyi gelmedi çünkü.

Tolga kardeşim hayırlı olsun :) F1 den sora izimden geliyorsun yakışır :D

Geri
Üst Alt