Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kirli koltuklar

o aspirin denilen seyden aldım ama cıkarmadı

Araç koltuklarında genellikle terleme sebepli kirlenmeler olduğundan Koslanın Makina için olmayanında da bulunan oksijenli su lie silmende fayda var Kemal Abi eğer o çözüm olmazsa Asitoksalite denilen sıvıyla eğer oda olmazsa hafif amonyaklı veya limonlu su ile silinince geçecektir.. Eğer leke kumaşta değilde koltuk süngerindeyse ve oturmayla kiri kusuyor ise Kosla ile silip kuruyunca elektrikli süpürgeyle çektirmekte fayda var.. :eek:key:

Selçuk deterjan reklamındaki süper adamlar gibi yazmışsın :)

hemen bimden bi 3 liraya aspirix aspirin adlarında satılan ılaclardan var al sık abi üstüne biraz bekle sonra bezle sil.

La bu bim yokken nerden alışveriş yapıyodu yahu bu millet Hastayım şu işe bide başka yerde bulunmuyormu tam sinir ;)

meguiars apc var benim araç bej döşeme genelde halı yıkama makinasında kullanıyorum ve iyi sonuç veriyor birde onu dene..

Geri
Üst Alt