Kirli koltuklar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kirli koltuklar

feda

Kayıtlı Üye
ön ve raka koltugun kalıcı bir şekilde lekelendi ne yapsam çıkmıyor tavsiye edeceginiz pahalı olmayan bir yer varmı acaba ?

emrah kaan

Kayıtlı Üye
Lekenin ne lekesi olduğu ve mümkünse bir de fotoğraf koyarsan, kendin temizlemen için ürün tavsiyesinde bulunabilirim.

#ismail

Kayıtlı Üye
piyasada çok fazla ürün var ama markalı ürünleri kullanırsanız iyi olur diye düşünüyorum. tabi burada lekenin cinside önemli
geçmiş olsun. umarım çözüm bulursunuz.

emrah kaan

Kayıtlı Üye
Amway'in Loc diye bir ürünü var. Bu tip döşeme lekelerinde çok güzel iş yapıyor. Yine de elinizde ya da çevrenizde birilerinde varsa, ufak bir alanda test ettikten sonra kullanabilirsiniz. Maalesef işini hakkıyla yapan çok fazla yer yok. Olanlarda zaten fiyat olarak uygun olmuyor :)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Araç koltuklarında genellikle terleme sebepli kirlenmeler olduğundan Koslanın Makina için olmayanında da bulunan oksijenli su lie silmende fayda var Kemal Abi eğer o çözüm olmazsa Asitoksalite denilen sıvıyla eğer oda olmazsa hafif amonyaklı veya limonlu su ile silinince geçecektir.. Eğer leke kumaşta değilde koltuk süngerindeyse ve oturmayla kiri kusuyor ise Kosla ile silip kuruyunca elektrikli süpürgeyle çektirmekte fayda var.. :eek:key:

schumi

Kayıtlı Üye
Şöyle bir örnek vereyim;Bizim amcaoğlunda bir focus var eşi kullanıyor...Yıllar önce çocuklar küçük iken eskişehire çok sık gidip geliyorlar,arabanın arka koltuğunda çikolata,dondurma,süt,meyve suyu,şeker gibi bir çok lekeler vardı...Bir kaç sene böyle leş gibi bindiler,artık koltuk rengini kremden fümeye geçmişti..:)Ben ona Meguiarsa git hallederler demiştim..Ve oraya gidip temizletmişti...Ben temiz halini görünce şok oldum...Adam okadar çok ve içerleyen lekeleri nasıl çıkarmışlar hayret...Tavsiye meguiars ürünleri...:eek:key:

feda

Kayıtlı Üye
sunulan örnekleri denicem bakalım nasıl olucak köpük olayını denedim çıkarmadı lekeyi selçuk tavsiyelerini yapıcam bakalım işe yarıcakmı

LeonStyle

Kayıtlı Üye
hemen bimden bi 3 liraya aspirix aspirin adlarında satılan ılaclardan var al sık abi üstüne biraz bekle sonra bezle sil.