Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kimler KILIBIK? :)

valla ne dakikası ne saniyesi ne saati ne günü ne ay'ı nede senesi..hiç rapor falan vermiyorum..
kafama göre çıkıp gidiyorum..
istediğim yerde takılıyorum istediğim kızlara bakıyorum istediğimle sohbet ediyorum eve istedeğim saatte dönüyorum..
ve bana hesap sormuyor...dırdır edemiyor ağzını açamıyor..

valla ne dakikası ne saniyesi ne saati ne günü ne ay'ı nede senesi..hiç rapor falan vermiyorum..
istediğim yerde takılıyorum istediğim kızlara bakıyorum istediğimle sohbet ediyorum eve istedeğim saatte dönüyorum..

Kral sensin Varol abim :D

Hayırdır Varol, bekarmısın yoksa sen :)

Bitanede benim basımda var:D Her dakka sorar nerdesn kimlesin napıon:D

ulan bi sus,dır dır dır.... Bunu yapması güzeldir bi bayanın... Sevildigini anlarsın ama bazen sınr astıgında cidden işler çığrından cıkabiliyor...

Rapor verme kısmı baskadır ama . Umut güzel acıklamıs ama bazı kesim bunları farklı algılıyor yada yargılıyor. Ben birşey yapcaksam izin almam yapıyorum, gidiyorum derim. Bazen karsı cıkar hyr der bende dinlemem :D

kuzin apla bu durumda ben kılıbık sayılırmıyım ? :D:D:D:D

(konu canlansın biras)

Alla alla ben kimmis o kilibiklar:)Ustume alinmiyorum cunku ben canli canli kanitladim askimi arayarak:)

Alla alla ben kimmis o kilibiklar:)Ustume alinmiyorum cunku ben canli canli kanitladim askimi arayarak:)

Kılıbıx kralı geldi :D hosgeldin bro :D

Bu arada Mesaj sayımda 1905 oldu hani :D:D

Tesadüf nedense emreye denk geldi bunun içinde 3 1 lik var galiba:D

Geri
Üst Alt