kimler KILIBIK? :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

kimler KILIBIK? :)

eseksipasi

Kayıtlı Üye
sevgilisi yuzunden motora binemeyenler,

sevgilisi yuzunden motoru birakanlar,

sevgilisine gunluk (pardon gunluk mu dedim, saatlik!) rapor verenler!

etrafta hatun gulucukleri koparken "YOK YOK SEVGILIM BURADA ERKEK ERKEGE TAKILIYORUZ!!!!" diyenler.... :D:D

puhahapuhahapuhahapuhaha

.....

bilemiyorum artik kimler kılıbık :D:D

leeveent

Kayıtlı Üye
aaaa kimmiş o kılıbıklar :D puhaha bende bi kaç tane gördüm hatta belli olmasın diye arabanın içine giripte rapor verenler bile var :D

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Bu konuda sizde bir sıkıntı mevcut galiba :D puhaha
Valla ben sevgilime saatlik hatta dakikalık rapor veririm çünkü onun sesini duyduğum her saniye bana mutluluk verir oradaki rapor vermek bunun bahanesi olur.
Etrafımda hatunlar gülücük kopartırken hatunların benim yanımda olmadığını ve çevremde olan hatun adı altındaki bayanlara bakmayacağımı bilir bu tamamen saygı ve güven meselesidir ;)
Çok sevmek ve tapmanın, en ufak bir şeyde ağzına bakmanın adı kılıbıklıksa e bu tabire göre kılıbık oluyoruz...Hee eğer aşağıdaki gibiyse... :)
Kılıbığın tam tanımı: karısının baskısı altında bulunan erkek yani sözünden çıkmayan erkek, ondan korkan erkektir. Bu tanımlara tam uymuyorum şu durumda çeyrek kılıbık oluyorum puhaha o da herkes küçükte olsa sevdiği için baskısı altında olduğu için

ims

Kayıtlı Üye
Bu konuda sizde bir sıkıntı mevcut galiba :D puhaha
Valla ben sevgilime saatlik hatta dakikalık rapor veririm çünkü onun sesini duyduğum her saniye bana mutluluk verir oradaki rapor vermek bunun bahanesi olur.
Etrafımda hatunlar gülücük kopartırken hatunların benim yanımda olmadığını ve çevremde olan hatun adı altındaki bayanlara bakmayacağımı bilir bu tamamen saygı ve güven meselesidir ;)
Kılıbığın tam tanımı: karısının baskısı altında bulunan erkek yani sözünden çıkmayan erkek, ondan korkan erkektir. Bu tanımlara tam uymuyorum şu durumda çeyrek kılıbık oluyorum puhaha o da herkes küçükte olsa sevdiği için baskısı altında olduğu için
Vay vay vay....:D

_AS_

Kayıtlı Üye
Kayıtlı olduğum tüm forumlarda beni takip eden ne yazdığımı kontrol eden herşeyden çok sevdiğim bir kız arkadaşım var:D bilmem anlatabildim mi:) Kılıbıklıktan ziyade saydamım nerede ne yaptığımı sormasada anlatırım paylaşırım.

Üst Alt