Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kazalılar kervanına bende katıldım... :(

çok çok geçmiş olsun. ALLAH hepimizi beterinden saklasın.

Geçmiş olsun..Sanki adamın sana garezi var gibi...Tam senin kapıya çarpmış..

çok geçmiş olsun leventcim çok üzüldüm yaa ama iyi sana veya başkasına bırsey olmamış resimler fena gorunuyor bunada şükür...

çok teşekkür ederim herkese... bugün gidip evraklarımı verdim servise hasar ihbarı yapacaklar... yarında gidip arabyı teslim edecem eksper gelip bakana kadar bekleyecez... gelip baktıktan sonrada tramerden kusur oranlarını değerlendirip ona göre işleme alacaz arabayı... normalde yol hakkı benim olmasına rağmen adam suçunu kabullenmeyip tespit tutanağınada ben ona gelip vurmuşum ve onun arabayı sola doğru çevirmişim... ayrıca başka bir arabanın arkasından çıkmışım diye yazmış... ayrıca onuda arayıp ufaktan bi küfür edecem.... ailesi yanındaydı sövemedim içimden geldiği gibi.... tahminimce kusur oranının büyük kısmı onda olacak... banada dikkatsizlikten ufaktan biraz verirler gibi sanki...bekleyip görecez artık.. sonuçları buraya yazarım ona göre Allah kimsenin başına vermesin ama olurda aynı durumla karşılaşılırsa izlenecek yolu öğreniriz...

Geri
Üst Alt