Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kazalılar kervanına bende katıldım... :(

Çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın...

çok geçmiş olsun
çok sakat bi yer zaten özellikle havaalnı yolundan gelirken ne yoldan gelen görünüyor nede karşıdan .
çok geçmiş olsun.

herkese çok teşekkürler.. Allah daha beterinden saklasın hepimizi....

Gecmis olsun abi o kadar aptal bi yol ki bide kopru yaptilar sagdan soldan gelen belli olmuyor.Haftada bi tane kaza kesin goruyorum orda

aynen bu benımde dikkatimi çekti astra klasik opelin en kalas yığıntılarından biridir
kafadan çok kazasını gördüm sağlam arabadır yan kapıya çarpmasına rağmen iyi hasar almış
ona nazaran senın aracın durumu daha iyi

doğru haklısınız o konuda... aslanım çok iyi korudu beni... o darbeye rağmen savurupta yoldan çıkmadı bile... kapı sacı ve içindeki çelik profiller içeriye geçişe izin vermedi... iç kapı döşemede hiç kusur bile yok.. üstelik benim kapı astranın ön şasiye takılmış yırtılmış biraz... onun radyatör felan patladı.. birazda içeriye göçük var sanırım motoru sıkıştırdı...

doğru haklısınız o konuda... aslanım çok iyi korudu beni... o darbeye rağmen savurupta yoldan çıkmadı bile... kapı sacı ve içindeki çelik profiller içeriye geçişe izin vermedi... iç kapı döşemede hiç kusur bile yok.. üstelik benim kapı astranın ön şasiye takılmış yırtılmış biraz... onun radyatör felan patladı.. birazda içeriye göçük var sanırım motoru sıkıştırdı...

fotoğraflardada belli o arabanın yönünü bile çevirememiş benim çok dikkatimi çekti bu iş başka bi araç olsa allah korusun yoldan çıkar hatta takla bile atardı bu şiddette bi vurmaya allah korumuş o ayrı mesele ama Burdanda Anlıyoruz ki ne varsa eskilerde var ama astra için bunu söyliyemiycem tabi.. Tekrar geçmiş olsun bu kadar olmasına şükür..

çok geçmiş olsun levent kardeşim. herhangi birine bişi olmadı ya şükür ;-)

Çok geçmiş olsun, o kadar sakınırken başa gelmesi gerçekten üzücü bir durum.. Ama önemli olan size birşey olmamış olması, Allah daha beterinden korusun. İstanbul trafiği malesef öyle, bende trafikte iken çok dikkat etmeye çalışıyorum..

cok gecmiş olsun allah daha beterinden korusun herkezi leventim ama gördügüm kadarıyla adamın sigortasından yararlanırsın.

Geri
Üst Alt