Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptm ya:P

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.
Bence uğraşmaya değmez kaskoda işinizi halledin servistede parçaları değiştirsinler bu görüntüye baklırsa masrafı az olmayacak.

xx

sevindiğim nokta arabanın yürüründe birşey olmaması zaten dengesi kaybolsaydı bir daha toparlaması zor olurdu diye düşünüyorum ama arka lastiklerde denge sorunu oldugunu düşünüyorm çok saçma şekılde araba kaydı. servisten randevu aldım pzt gidip görücez artık

çok geçmiş olsun
ışıtma ve soğutma sistemi ile düzelirse yaptır..
yoksa tampon hariç o kadar yere benden 300 lira istedi autoking..bide tampon var..600 liraları bulur....normal bir yerde 400 gibi olur diye düşünüyorum..
ama maslak sanayide zafer abinin dediği yere bir git boya kalkmamış gibi..ama göçük canlı farklı olabilir resme göre

geçmiş olsun dışarda cebinden yaptıracaksan bostancı sanayide tanıdığım var yardımcı olabilirim

çok geçmiş olsun
ışıtma ve soğutma sistemi ile düzelirse yaptır..
yoksa tampon hariç o kadar yere benden 300 lira istedi autoking..bide tampon var..600 liraları bulur....normal bir yerde 400 gibi olur diye düşünüyorum..
ama maslak sanayide zafer abinin dediği yere bir git boya kalkmamış gibi..ama göçük canlı farklı olabilir resme göre

çok saolasın verdm servise artk benden sonra binicek insan da temiz binsin istedim en azından serviste kaportayı değiştirirler diye düşünüyorm :S

Kaskonun amacı zaten bu tarz durumlarda cebinizin maduriyetini en aza indirmektir :) Kaskona yaptır kesinlikle

Geri
Üst Alt