Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kaza yaptm ya:P

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında cengiz tarafından paylaşıldı.

1. cengiz

cengiz SCW Üyesi

55
    0
    6
    arkadaşlar bugün Leon 1.4 tsi aracımla üniversite çıkışnda yarışırken kaza yaptım(ilk kazam) resmde gördüğünz gibi :) arabanın Kaskosu var şimdi ne yapmam gerekiyor kimseye haber vermek istemiyorm veya sanayiye yaptırsam ne kadar masraf çıkar? yardmlarınızı bekliyorm

Uploaded with ImageShack.us

2. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    geçmiş olsun. beterinde saklasın Allah.

3. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    öncelikle geçmiş olsun arabanın kaskosu var diyorsunda durduk yere bozma kaskoyu bence git güvenilir bi yerde yaptır yada işine gelirse az bir farkla arkaya cupra tamponda taktırabilirsin..

4. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    geçmiş olsun... Allah beterinden saklasın.. kaskoyu bozmak istemiyosan güvendiğin birisi varsa hallettir...

5. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    makas atarkenden baska aracın onunemı carptın?? fıyat almak lazım cok tutarsa mecbur kasko yada uyguna yapılırsa kaskoya dokunulmaz... tanıdıgım bı usta var olmadı onadan gosterıp fıyat alınabılır...

6. cengiz

cengiz SCW Üyesi

55
    0
    6
    saolasın arabanın kredisi kasım ayında bitiyor o zmn satıcam kaskoda iptal olmuş olcak yani 7 ay kasko ödücem sizce kasko mu karlı gelir dışarda yaptırmak mı?

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bu hasarı kaskodan yaptırmamak hiç de akıllıca olmaz..
    geçmiş olsun..

8. cengiz

cengiz SCW Üyesi

55
    0
    6
    120 ile felan aniden makas attm arabann kontrolunu kaybettm toparlıya bildiğim kadar toparladm ama bariyere sürttüm işte :S

9. alcolichareturns

alcolichareturns SCW Üyesi

50
    1
    6
    cok gecmıs olsun

10. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    geçmiş olsun..makasta kafadan tuttu arkayı bıraktı anladığım kadarıyla..kaskoya yaptırın derim..
    arkaya cupra tampon gelmez diye düşünüyorum çünkü abartı bişey yok..

Sayfayı Paylaş