Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ve ölüm !!!

Şu sohbetteki aynı konunun fotoğrafları silelim ya gördüm kötü oldum :(

Allah rahmet eylesin artık Trafik kurallarına uyalım diyorum!!!
Kimsenin 3 kuruşluk zevk için geride kalanlara bunu yasatmaya hakkı yok artık dikkat edelim arkadaslar bakımlarımızı mümkün olduğunca vaktinde uyku düzenimize dikkat edelim ilaç alıp araç kullanmıyalım Trafik kurallarına dikkat edelim ve bunun yanında kendi sağlığımızada bakalım herkezi chek up a davet ediyorum en yakın bir hastaneye ...

kesinlikle en azından psikolojik test,reflex testi,göz kontroluna gitmekte fayda var.

Allah rahmet eylesin sevenlerin başı sağolsun...

Allah rahmet eylesin... Emir seninde başın sağolsun... :( Lütfen biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar bir daha böyle haberler duymamak ümidiyle...

Şu sohbetteki aynı konunun fotoğrafları silelim ya gördüm kötü oldum :(

Ben önce o konuyu gördüm,inş.bizden değildir diyerek hemen baktım ama bizden olsun olmasın o fotoğrafları görünce o kadar üzüldüm ki...:(
Sonra da burada yazılanları okuyunca ve Emir arkadaşımızın tanıdığını öğrenince de daha çok üzüldüm...
Allah ailesine ve sevdiklerine sabır versin,Allah rahmet eylesin...
Lütfen dikkat arkadaşlar ayağımızı gaz pedalına dokundururken bunlar aklımıza gelsin,Allah kimseye yaşatmasın...:(:(:(

Emir üzüldüm Kardeşim..vefat eden arkadasimizin ailesi ve yakinlarinin basi sagolsun.. kurtulan arkadasiniza da gecmis olsun

Allah rahmet eylesin , geride kalanlara allah sabır versin:(

Geri
Üst Alt